MERCURY OZNAMUJE STRATEGIE PRO ŘEŠENÍ SAP

Vídeň, Rakousko – 21. září - Společnost Mercury Interactive Corporation, světový lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií (BTO), představila na konferenci SAP TechEd `05 ve Vídni svou strategii optimalizace životního cyklu řešení SAP pomocí softwaru Mercury BTO. Oznámila také vylepšení produktů Mercury Quality Center a Mercury Performance Center, která mají pomoci zákazníkům SAPu optimalizovat a automatizovat testování kvality a výkonnosti řešení SAP.
MERCURY OZNAMUJE STRATEGIE PRO ŘEŠENÍ SAP

Pro testování funkčnosti aplikací, zátěžové testování a předprodukční diagnostiku implementací SAP mohou zákazníci v současnosti používat BTO produkty Mercury jako Mercury Quality Center a Mercury Performance Center. V reakci na poptávku zákazníků po nejlepších postupech testování funkčnosti a výkonnosti v průběhu integrace řešení SAP uvedla společnost Mercury nové produkty pro tato řešení a také integrační řešení pro Mercury Quality Center a Mercury Performance Center. Jedná se o následující technologie:

  • Integrace Mercury Quality Center s nástrojem SAP Solution Manager, jež ušetří čas v průběhu návrhu a realizace. Umožňuje importovat požadavky a definice testování z plánu podnikového procesu SAPu do nástrojů Mercury TestDirector a Mercury Business Process Testing.
  • Mercury Business Process Testing Accelerators od společností Genilogix a FocusFrame, které pomáhají urychlit prověřování automatických podnikových procesů v řešeních SAP pomocí předem připravených testů, komponent a možností správy dat.
  • Řešení Mercury Diagnostics for SAP, jež pomohou zákazníkům identifikovat, diagnostikovat a řešit výkonové problémy způsobené přizpůsobením, integrací s webovými službami třetích stran a změnami infrastruktury.

 

„Jako jeden z největších producentů průmyslového plynu v Evropě jsme potřebovali standardizovat a zkonsolidovat klíčové podnikové procesy a propojit je s naším řešením SAP, abychom dokázali okamžitě reagovat na měnící se podmínky,“ řekl Thomas Steinich, ředitel globálních aplikací ve společnosti Linde Gas AG.  „Pomocí softwaru Mercury BTO jsme v průběhu implementace a přípravy portálu SAP Enterprise na spuštění více než zdvojnásobili možný počet simultánních uživatelů našeho automatického procesu prodeje.  Ještě jsem nezažil tak hladkou implementaci.“

 

Společnost Mercury oznámila svou strategii BTO pro řešení SAP v reakci na poptávku zákazníků po nejlepších postupech a pojetí využití softwaru BTO při optimalizaci kvality, výkonnosti a škálovatelnosti řešení SAP. Celé pojetí je podrobně popsáno v nové studii společnosti Mercury s názvem Mercury and SAP: Optimize the Business Outcome (Mercury a SAP: optimalizace výsledku pro firmu). Strategie podrobně popisuje, jak mohou zákazníci SAPu pomocí softwaru BTO optimalizovat celý životní cyklus aplikací a

  • implementovat, upgradovat a zavádět řešení SAP podle schváleného časového plánu a rozpočtu,
  • zvyšovat kvalitu a spolehlivost aplikací ve vysoce přizpůsobených, rychle se měnících heterogenních prostředích,
  • zlepšovat výkon a škálovatelnost podnikových procesů, které závisí na řešeních SAPu i jiných dodavatelů,
  • řídit změny řešení SAP od původního požadavku až po jeho realizaci,
  • spravovat a sledovat řešení SAP v souladu s požadovanou úrovní služby.

 

 „Společnost Mercury je nadšena, že její nová vylepšení pomohou zákazníkům upgradovat a uvádět aplikace SAP do provozu,“ řekl David Reichman, viceprezident produktového managementu společnosti Mercury.  „Jsme odhodláni pomáhat zákazníkům SAPu optimalizovat podnikatelskou hodnotu jejich rozhodujících aplikací a zajistit včasné a finančně výhodné implementace řešení SAP.“

 

Nové produkty Mercury jsou k dispozici již nyní a prodávají se jako součást produktů Mercury Quality Center a Mercury Performance Center. Jsou také k dispozici prostřednictvím Mercury Managed Services. Studie Mercury and SAP: Optimize the Business Outcome (Mercury a SAP: optimalizace výsledku pro firmu) je k dispozici na adrese www.mercury.com/sap.

 

 

MERCURY A SAP

Společnosti Mercury a SAP spolupracují od poloviny devadesátých let. Jako SAP Software Partner vyvinula společnost Mercury soubor řešení BTO pro optimalizaci kvality, výkonu a škálovatelnosti aplikací SAP. Integrace mnohých produktů Mercury byla společností SAP také certifikována, což je pro zákazníky zárukou, že rozhraní mezi řešeními Mercury a SAP jsou spolehlivá a fungují bezchybně. Společnost Mercury letos v únoru oznámila několikaletou dohodu se společností SAP AG, na jejímž základě bude nabízet Mercury LoadRunner, špičkový produkt pro optimalizaci výkonu, v rámci služeb SAP Go Live Check Service pro zákazníky platformy SAP NetWeaver. V dubnu SAP udělil společnosti Mercury ocenění SAP Pinnacle Award za mimořádné úspěchy ve vývoji a inovacích pro otevřenou integrační a aplikační platformu SAP NetWeaver.

 

 

O SPOLEČNOSTI MERCURY

Společnost Mercury Interactive Corporation (NASDAQ: MERQ), globální lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií, pomáhá zákazníkům optimalizovat praktickou hodnotu informačních technologií z hlediska podnikání. Společnost Mercury Interactive byla založena v roce 1989, je aktivní po celém světě a v současné době je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů podnikového softwaru. Mercury poskytuje software a služby pro řízení IT, dodávání a správu aplikací. Produkty společnosti Mercury umožňují zákazníkům po celém světě řídit priority, procesy a lidské zdroje v IT a dosahovat maximální kvality a výkonu kritických podnikových aplikací. Nabídku produktů a služeb společnosti Mercury doplňují technologie a služby jejích obchodních partnerů po celém světě. Další informace najdete na adrese www.mercury.com.

Váš názor Další článek: Ke stažení: nové verze prohlížečů

Témata článku: Software, Mercury, Pinnacle, Připravená strategie, Nejlepší reakce, CS Go, Pinnacle Studio, Linda

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší