Merak Mail Server Vás dostane na Linux EXPO

IceWarp Czech Republic a ZONER software zvou všechny zájemce o moderní komunikační řešení na letošní ročník výstavy Linux EXPO, které se uskuteční ve dnech 10. - 12. 4. 2006 v hotelu Diplomat v Praze.
Merak Mail Server Vás dostane na Linux EXPO

Přímo na místě je pro návštěvníky připraven vedle prezentací produktu Merak Mail Server i interaktivní Merak Workshop. Ten se uskuteční ve spolupráci se společnostmi Dell a Red Hat a návštěvníci na něm budou seznámeni s řešením Merak Mail Server 8.3.8, nainstalovaným na třech nejnovějších výkonných serverech Dell provozovaných pod operačním systémem Red Hat Enterprise Linux.

 

Návštěvníkům prezentace bude k dispozici testovací verze Groupware Serveru a Instant Messaging Serveru produktu Merak Mail Server. Každý návštěvník také obdrží funkčně neomezenou 30denní trial verzi s 10% slevou na pořízení linuxové verze produktu.

 

Zájemci o účast na Linux EXPO se mohou registrovat na adrese www.icewarp.cz. Na základě registrace obdrží ZDARMA vouchery pro volný vstup.

 

 

O softwarových produktu Merak mail server

Merak Mail Server je komplexní e-mailový server pro platformy Windows a Linux. Mezi ostatními produkty vyniká svou rychlostí, stabilitou a zabezpečením. Funkce jako ochrana proti běžným internetovým hrozbám v podobě virů a spamu je samozřejmostí. Důraz je kladen také na mobilitu uživatelů serveru, kteří mohou ke svým e-mailům, či agendě uložené v kalendáři přistupovat vzdáleně pomocí PC, či PDA.

 

O společnosti ZONER software, s. r. o.

Společnost ZONER software, s. r. o., je významným českým producentem software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií, jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komerci i jako nakladatel literatury z uvedených oborů včetně bezpečnosti a komunikace, které jsou novými obory společnosti. V roce 2005 posílil Zoner portfolio produktů o řešení bezpečné komunikace a to převzetím obchodních a marketingových aktivit firmy IceWarp na českém a slovenském trhu.

 

O společnosti IceWarp

Společnost IceWarp byla založena v roce 1999. Hlavním cílem je vývoj produktu Merak Mail server a jeho přizpůsobení aktuálním potřebám zákazníků. Merak Mail Server je díky neustálému vývoji jeden z nejvýkonnějších e-mail a groupware serverových produktů, postavených na platformě Windows, podporující neomezené množství uživatelů i domén. V současnosti je hlavním partnerem produktu v České republice společnost ZONER software

Témata článku: Software, Linux, Media, Voucher, Medium

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje