Méně je někdy více: seznamte se s univerzálním tiskovým ovladačem Samsung

Méně je někdy více: seznamte se s univerzálním tiskovým ovladačem Samsung

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií, dnes představila univerzální tiskový ovladač Universal Print Driver. Ovladač jako jediný na světě dokáže ovládnout témeř všechna tisková zařízení různých značek a je nedocenitelným přínosem pro firmy.

Universal Print Driver je schopný komunikovat s jakoukoli tiskárnou značky Samsung, zároveň si ale také rozumí s jakoukoli tiskárnou, která využívá tiskové jazyky PCL či Post Script. Pro ty, pro které byla vždy překážkou nekompatibilita různých značek, se nyní nabízí možnost ovládat všechny tiskárny ve firmě bez ohledu na jejich výrobce.

Díky inteligentnímu automatickému vyhledávání univerzálního tiskového ovladače Universal Print Driver lze kompatibilní zařízení v síti vyhledávat buď automaticky nebo manuálně, což redukuje čas potřebný k instalaci a údržbě zařízení v síti a náklady s tím spojené.

Samsung Universal Print Driver má konzistentní rozhraní, kterým se snižuje počet volání na linky technické podpory IT. Je schopný také zajistit objednávky nového spotřebního materiálu Samsung, například tonerů. Již se Vám tedy nestane, že tiskárna zůstane týden mimo provoz.

Svou provázaností s řešením Samsung SyncThru™ Web Admin Service může univerzální tiskový ovladač Samsung pomoci firmámi při kontrole nákladů. Tato služba umožňuje manažerům IT vzdálenou konfiguraci a správu celého souboru síťových zařízení. Služba mimo jiné generuje reporty s informacemi o využití zařízení podle jednotlivých uživatelů nebo skupin a usnadňuje tak kontrolu nákladů na tisk.

Pro další zvýšení produktivity práce uživatelů nabízí Samsung bezplatnou aplikaci AnyWeb Print, která umožňuje jednoduchý tisk webových stránek. Dost často vede tisk informací z internetu k plýtvání papírem a tonerem. Na vině jsou problémy s tiskem zbytečných rámečků na další stránky, rozdělením informací a nutností tisknout více webových stránek. AnyWeb Print společnosti Samsung umožňuje uživatelům zachytit z obrazovky přesně a pouze ty informace, o které mají zájem, takže se šetří nejen spotřební materiál, ale také energie a čas strávený tiskem z internetu.

Download

Univerzální tiskový ovladač Samsung lze stáhnout zdarma na www.samsung.com v sekci „Support & downloads“ (Podpora > Download centrum), v oddíle věnovaném tiskárnám.

Aplikaci AnyWeb Print lze zdarma stáhnout na adrese http://solution.samsungprinter.com/personal/anywebprint/.

Další článek: Google Wave umožní živou spolupráci a komunikaci s přáteli na webu

Témata článku: Univerzální aplikace, Admin, Různé materiály, Print, Toner, Různí výrobci, Jednoduché vyhledávání, Universal

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší