Mediatel získal Travel Guide od společnosti Computer Press

Mediatel získal  Travel Guide od společnosti Computer Press

Společnost Mediatel podepsala dne 8. července 2008 smlouvu s vydavatelstvím Computer Press, a.s. o koupi tištěného katalogu Hotel Guide i jeho on-line verze Travel Guide.

Oba produkty figurují na českém trhu od roku 1993 a jsou nejobsáhlejším katalogem nejen ubytovacích a restauračních zařízení v ČR. Databáze aktuálně obsahuje přes 7 220 záznamů. Standardní nabídka je doplněna o mapové aplikace a je propojena s více než 2 000 turistických tipů a golfových hřišť.

„Nový produkt zapadá do strategie rozšiřování portfolia produktů v oblasti cestování a ubytování společnosti Mediatel jak v tištěné tak internetové podobě,“ komentuje koupi katalogu Luboš Čipera, výkonný ředitel pro strategický rozvoj a vnější vztahy. Produkty Travel Guide a Hotel Guide budeme dále rozvíjet tak, aby se staly hlavním zdrojem informací při výběru ubytování v České republice.

Produkt Travel Guide je  inzertním médiem, které nabízí veškeré dostupné kontaktní údaje (adresy, telefony, emaily, www a další), ale také další doplňkové informace o ubytovacích zařízeních v České republice. Tento produkt je publikován formou knižního katalogu, CD aplikace, webového portálu. Údaje Travel Guide využívají  i mobilni operátoři T-Mobile a O2, a další partneři, jako jsou například Google maps nebo RISI CZ.

„Společnost Computer Press, a.s. se rozhodla tento produkt prodat společnosti Mediatel, spol. s r.o. a nadále se plně soustředit a rozvíjet svou vydavatelskou činnost s ohledem na posílení své pozice na trhu,“ říká Fabio Pesiri, generální ředitel ve vydavatelství Computer Press, a.s.  

Váš názor Další článek: Testy firewallů: Outpost vede, Sunbelt a Zone Alarm se propadají (oživeno)

Témata článku: Google, Guide, Travel, Press

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší