MCAFEEE ANTI-SPYWARE ENTERPRISE ODHALILO 100% VZORKŮ SPYWARE!

Toto přední antispywarové řešení v oblasti bezpečnosti od společnosti McAfee dosáhlo během certifikace CheckMark Spyware bezchybné detekce.
MCAFEEE ANTI-SPYWARE ENTERPRISE ODHALILO 100% VZORKŮ SPYWARE!
Praha – Společnost McAfee, Inc. (kód na burze v New Yorku: MFE), celosvětový lídr v oblasti řešení Intrusion Prevention (prevence proti nežádoucímu vniknutí) a Risk Managementu (řešení správy rizik) oznámila, že produkt McAfee® Anti-Spyware Enterprise získal od West Coast Labs certifikaci Checkmark v kategorii ochrany proti spyware. McAfee Anti-Spyware Enterprise odhalil v testovací jednotce 100 % vzorků spyware. IT administrátoři získali jistotu, že McAfee Anti-Spyware Enterprise splňuje náročné testovací požadavky West Coast Labs na detekci spyware.  

 

McAfee Anti-Spyware Enterprise používá skutečné on-access skenování
a blokování pro identifikaci a proaktivní blokování i bezpečné odstranění potenciálně nežádoucích programů jako je spyware, adware, key-loggery (programy pro sledování stisknutých kláves), cookies a programy pro vzdálenou kontrolu na PC, včetně záznamů do registrů Windows a dalších oblastí, kde programy zanechávají stopu.

 

„Certifikace Checkmark Spyware potvrzuje koncovým uživatelům, že výkon McAfee Anti-Spyware Enterprise jako bezpečnostního produktu vyhovuje standardům reálného světa a účinně blokuje spyware, aniž by generoval falešná pozitivní hlášení nebo jiné chyby způsobené nesprávnou detekcí,“ uvádí Vladimír Brož, Territory Manager pro ČR a SR společnosti McAfee.

 

Certifikát Checkmark Spyware je nejnovějším přírůstkem v sérii certifikátů získaných McAfee, Inc.   

Úplný seznam certifikátů naleznete na:        http://www.mcafeesecurity.com/us/products/cert_test/mcafeecert.asp. Celá zpráva týkající se certifikace Checkmark je dostupná na:
http://westcoastlabs.org/cm-av-products.asp?Comp_ID=17&Cat_ID=8 .

Témata článku: Spyware, West, Testovací program

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje