McAfee věnuje více pozornosti rostoucímu trhu středně velkých společností

15. června 2007
Cowon iAudio 7: 60 hodin v jednom kuse
McAfee věnuje více pozornosti rostoucímu trhu středně velkých společností

Společnost McAfee Inc. (NYSE: MFE) oznámila svůj záměr věnovat více pozornosti rychle rostoucímu trhu bezpečnostních produktů pro podniky střední velikosti.  McAfee posiluje svůj prodejní tým a upravuje již existující produkty tak, aby byly konkurenceschopnější na trhu bezpečnostních řešení, a lépe odpovídaly potřebám organizací se 100 až 1000 uživateli. McAfee odhaduje, že tato sféra trhu s bezpečnostními řešeními v roce 2007 celosvětově nabídne tržby o hodnotě okolo
2,4 miliard dolarů. Nový Secure Internet Gateway a aktualizované produkty řady Total Protection jsou významnými faktory podporující McAfee v současných záměrech. 

Od počátku letošního roku McAfee vybudovalo více jak 125členný prodejní tým se zaměřením na mid-market. K tomu je nutno připočítat telemarketingové skupiny, které jsou k dispozici channel partnerům napříč severní Amerikou, Evropou, Středním Východem a Afrikou. McAfee pro podporu prodejů středně velkým společnostem rovněž zavedlo tzv. Competitive displacement, kdy nabízí nahrazení konkurenčních produktů vlastními za zvýhodněných podmínek.

Pro podporu svého obnoveného zaměření na mid-market uvedla společnost McAfee produkt Secure Internet Gateway 3000. Jde o nový přírůstek do rodiny kombinovaných bezpečnostních zařízení pro e-mail a web od McAfee. Tento je navíc určen speciálně pro středně velké společnosti do 200 uživatelů. Nový SIG 3000 je nejlevnější z celé produktové  McAfee Secure Internet Gateway. McAfee Secure Internet Gateway obdržel certifikaci Checkmark Premium Antispam organizace West Coast Labs, neboť dokáže zastavit více než 98 % veškerého spamu.

Secure Internet Gateway 3000 nabízí ochranu nové generace před spamem, viry a nebezpečnými webovými stránkami. To vše v jediném, integrovaném, cenově dostupném a jednoduše spravovatelném zařízení.

Burke z analytické společnosti IDC k tomu říká: „Schopnost odfiltrovávat škodlivé webové stránky společnostem dává další úroveň ochrany proti spamu, spywaru a internetovým podvodům."

Kromě Secure Internet Gateway 3000, nabízí McAfee produktovou řadu Total Protection. V ní zahrnuté produkty poskytují flexibilitu, tolik potřebnou pro středně velké podniky, včetně onsite či hostovaných možností správy. To firmám přinese plné pokrytí rizik a nabídne hostované bezpečnostní služby, včetně firewallu, ochrany před viry, spywarem, spamem i phishingem – vše v jediném, snadno nasaditelném i použivatelném řešení.

Jak Secure Internet Gateway 300, tak Total Protection nyní obsahují McAfee SiteAdvisor™ pro ochranu před webovým malwarem, jako je adware, spyware, viry a phishingové podvody.  Tradičně jsou URL filtrovací produkty postaveny na základě blokování přístupu na stránky s nepřípustným obsahem. SiteAdvisor naproti tomu pokrývá všechny kategorie webových stránek a analyzuje jejich chování, aby určil úroveň rizika. I zdánlivě „čisté“ stránky, jako jsou například prodejní weby, mohou představovat zdroj nechtěného spamu a pop-upů.

Váš názor Další článek: Cowon iAudio 7: 60 hodin v jednom kuse

Témata článku: Internet, Total, Plná pozornost, West, Spyware, Existující obsah, Velké riziko, Gateway, Market, velké pokrytí, Bezpečnostní riziko

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší