McAfee uvádí v Evropě nový partnerský program

Praha - Společnost McAfee (NYSE: MFE) posílila své závazky vůči partnerům, kteří v Evropě provozují distribuční kanály jejích produktů. McAfee spustila nový program nazvaný McAfee Rewards – EMEA, který partnerům nabídne co se týče možností spolupráce větší výběr a měl by jim finálně přinést vyšší příjmy.
McAfee uvádí v Evropě nový partnerský program

Jako odpověď na požadavky svých partnerů uvedla společnost McAfee novou kartu McAfee Rewards Visa, na níž se budou partnerům připisovat finanční prostředky. Nový program umožňuje partnerům využívat své odměny v jakémkoliv obchodě na světě, který přijímá karty VISA (včetně online obchodů).

Vladimír Brož, zástupce společnosti v ČR a SR, vysvětluje: “Předešlý systém odměn byl založen na principu voucherů, jehož nevýhodou bylo delší prodlení se získáním vybrané odměny. Vouchery mohly být použity pouze ve specifických obchodech. Oproti tomu nová partnerská debetní karta VISA umožňuje partnerům čerpat jejich odměny všude tam, kde je akceptována platba tímto typem karty. Tímto krokem chceme více vyjít vstříc našim partnerům a umožnit jim větší flexibilitu a výběr.”

Právě oznámený program bude podpořen novým webovým serverem, pomocí něhož budou moci partneři sdružení v McAfee SecurityAlliance™ zdarma přistupovat ke svým účtům, sledovat své odměny a mít přehled o aktuálních programu odměn. Společnost McAfee chce zvýšit také počet produktů, které budou dostupné prostřednictvím partnerských kanálů, což bude pro její distributory představovat možnost dalších zdrojů příjmů.

Nový program je spojen s motivem závodu Monaco Grand Prix. Partneři společnosti McAfee mají šanci vyhrát vstupenky na jeho letošní ročník. Společnost McAfee tak pokračuje v propagačních akcích tohoto typu.

Společnost McAfee bude rozvoj svého programu McAfee Rewards – EMEA nadále sledovat. V pravidelných intervalech podnikne kvalitativní i kvantitativní průzkumy, které zajistí, aby program plnil očekávání jejích obchodních partnerů.

Váš názor Další článek: Za videem střelce z Virginie se skrývá trojský kůň

Témata článku: Grand, Visa, Grand Prix, Voucher, Monaco, Odměna, Partner, Online kanál

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší