McAfee uvádí na trh české verze produktů pro domácí uživatele!

Praha, společnost McAfee, Inc. (NYSE: MFE), lídr v oblasti Intrusion Prevention řešení (prevence proti nežádoucímu vniknutí) a Risk Managementu (správy rizik), oznámila dne 14. února 2006 uvedení českých verzí produktů určených pro domácí uživatele na tuzemský trh.
McAfee uvádí na trh české verze produktů pro domácí uživatele!

Tento krok je strategickým rozhodnutím a součástí celosvětové strategie McAfee, poskytnout možnost kvalitní ochrany i koncovým spotřebitelům. Česká republika je po Polsku, Švédku, Norsku, Dánsku nebo Číně další zemí, kde jsou od této chvíle lokalizované produkty k dispozici.  Trhy ve Střední Evropě (např. ČR, Polsko, Rumunsko, Slovensko či Rusko) jsou z tohoto pohledu zajímavé, protože právě tyto trhy patří do takzvané  skupiny „emerging markets“. 

 

Vladimír Brož, Territory Manager pro ČR a SR zdůrazňuje: „Ceny McAfee produktů jsou velmi příznivé. Produkty budou k dispozici jako boxy prostřednictvím partnerů nebo ve velkých specializovaných obchodech, případně prostřednictvím on-line předplatného na www.mcafee.com/cz .“

 

Uživatelé McAfee produktů získají zdarma podporu, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pře Internet chat. Telefonická podpora v českém jazyce bude k dispozici od poloviny března.

 

Lokalizované verze produktů

 

Ü    McAfee VirusScan Home 2006     
Detekuje, blokuje a odstraňuje viry a spyware.       

Ü    McAfee Personal Firewall Plus 2006      
Předchází útokům hackerů. Průběžně monitoruje vaše širokopásmové, vytáčené nebo bezdrátové internetové připojení, ochraňuje PC před nechtěnou příchozí a odchozí komunikací.

 

Ü    McAfee SpamKiller 2006   
Komplexní antispamové řešení. Blokuje nechtěné a škodlivé e-maily. Pomáhá udržet vaši schránku bez nechtěných, podvodných, urážlivých a phishingových mailů.        

Ü    McAfee Privacy Service 2006 (samostatné: pouze on-line)   
Chrání vaši identitu a zajišťuje bezpečí vaší rodiny. Pomáhá uchránit citlivý obsah, například osobní či rodinné informace, před pokusy o jeho přenesení přes Internet.   

Ü    McAfee Internet Security Suite 2006 (jen krabicové balení)  
Zabraňuje virovým, spywarovým, hackerským a phishingovým podvodům, které mohou vést ke ztrátám souborů, krádežím identit a špatnému výkonu PC.

 

 

O společnosti McAfee, Inc.
Společnost McAfee, Inc., se sídlem v Santa Clara v Kalifornii, je renomovaným specialistou na technologickou bezpečnost. Dodává proaktivní osvědčená řešení a služby, které chrání systémy a sítě na celém světě. McAfee díky svým bezkonkurenčním odborným znalostem a zaměřením na inovace umožňuje domácím uživatelům, firmám, veřejné správě a providerům blokovat útoky, předcházet poruchám, a průběžně sledovat a zdokonalovat jejich bezpečnost.  www.mcafee.com

Témata článku: Internet

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje