McAfee speciálně pro malé a střední firmy

DNS oznamuje: McAfee uvádí první internet gateway anti-virové zařízení vyvinuté speciálně pro malé a střední firmy
 McAfee speciálně pro malé a střední firmy
Praha, 18. 1. 2001 – McAfee uvádí první internet gateway anti-virové zařízení vyvinuté speciálně pro malé a střední firmy. Nové zařízení WebShiled e50 zjednodušuje instalaci, implementaci a správu pro společnosti do 2000 uživatelů.

WebShiled e50 je na firewallu nezávislý scanner, který je kombinací hardware a McAfee anti-virového software, světového lídra v této oblasti, a dá se jednoduše vložit do stávající sítě s až 2000 uživateli. WebShield e50 je SMTP gateway virový scanner, který prohledává internetový provoz bez jakéhokoliv dopadu na jiné kritické aplikace, jako např. firewall nebo e-mail systém. Je možné jej kompletně vzdáleně spravovat pomocí WebShiled SMTP klienta.

McAfee WebShiled e50 appliance je dostupný od dnešního dne jako samostatné řešení. Ceny tohoto řešení jsou od 3560 USD.

Plné znění press release: http://www.mcafeeb2b.com/aboutmcafeeb2b/pressroom/pr_template.asp?PR=/PressMedia/01172001.asp&Sel=897

McAfee (www.mcafeeB2B.com) Active AntiVirus Defense zahrnuje produkty VirusScan, NetShield, WebShield a GroupShield, a je vybudován na centrální řídící konzoli. Poskytuje kompletní antivirovou ochranu na desktopu, file serveru, groupware serveru a internet bráně. McAfee poskytuje IT profesionálům nástroje, které potřebují k tomu, aby snadno udrželi produkty aktuální s nejnovějšími virovými updaty a upgrady. Nabízí výkonné integrované distribuční nástroje, které usnadňují administrátorům distribuovat updaty a upgrady a konfigurovat a monitorovat virové zabezpečení celé společnosti.

O společnosti Network Associates

Společnost Network Associates (www.nai.com) se sídlem v Santa Clara v Kalifornii je největší nezávislou softwarovou společností dodávající síťový bezpečnostní a management software. To znamená, že Network Associates je také osmou největší nezávislou softwarovou společností na světě. Network Associates je spojení nejkvalitnějších technologií od nejlepších světových vývojářů. Tyto technologie používá více než 60 miliónů zákazníků na celém světě a zahrnuje McAffe antivirus, PGP kódování, Gauntlet firewall, Magic Help Desk aplikace a rodinu Sniffer produktů pro síťovou analýzu.

O společnosti DNS

Společnost DNS s.r.o. je největší distributor s přidanou hodnotou v ČR s obratem 723 mil. Kč. Strategií DNS je nabídnout zákazníkům - dodavatelům IT – široké portfolio hardware, síťových, telekomunikačních a softwarových technologií a doprovodných služeb, podporujících jejich prodej. Komplexní podpora v oblasti řešení projektů IT zahrnuje kromě technických také finanční, marketingové a logistické služby. DNS je distributorem společností IBM, Hewlett-Packard, Compaq, CISCO, Cabletron, Český Telecom, Nokia, Netscout, Check Point, RSA Security, Computer Associates, Network Associates, Citrix atd. V portfoliu produktů klienti naleznou jak tradiční produkty jako servery, storage systémy, aktivní síťové prvky, řízení sítí atp., tak nejaktuálnější řešení pro e-business, Internetovou bezpečnost, vysokorychlostní sítě, bezdrátovou komunikaci, problematiku tenkého klienta atd. Společnost byla založena v roce 1997 a pracuje zde 50 pracovníků. Podrobné informace naleznete na adrese http://www.dns.cz.

Váš názor Další článek: ATI jako první získává licenci na sběrnici Pentia 4

Témata článku: Internet, Softwarová společnost, Scanner, Softwarový produkt, Podrobná analýza, Řídicí aplikace, Nejlepší antivirus, Network, Nejnovější rodina, Síťový nástroj, Tradiční prvek, Kompletní sídlo


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 119Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu