McAfee oznamuje program pro inovace v oblasti zabezpečení „Security Innovation Alliance“

McAfee oznamuje program pro inovace v oblasti zabezpečení „Security Innovation Alliance“

Praha - Společnost McAfee , Inc. (NYSE: MFE) ve snaze snížit náklady svých zákazníků a rozšířit ekosystém partnerů oznámila nový program určený technologických firmám, které chtějí integrovat svá řešení s platformou McAfee ePolicy Orchestrator (ePO). Program McAfee Security Innovation Alliance (Aliance společnosti McAfee pro inovace v oblasti zabezpečení) poskytuje sadu nástrojů, které jsou navrženy pro usnadnění integrace aplikací třetích stran se špičkovou technologií společnosti McAfee pro správu bezpečnostních rizik a shody s předpisy.

Společnost McAfee bude prostřednictvím programu Security Innovation Alliance spolupracovat s technologickými partnery, aby tak zajistila optimalizaci integrovaného zabezpečení a shody s předpisy v heterogenních systémech. Společnost McAfee současně oznámila dostupnost platformy ePolicy Orchestrator 4.0, která je základem tohoto nového programu (viz související tisková zpráva společnosti McAfee o uvedení platformy ePolicy Orchestrator 4.0).

Program McAfee Security Innovation Alliance poskytuje rozhraní pro programování aplikací (application programming interface, API) a sady nástrojů pro vývoj softwaru, které jsou určeny pro rychlejší integraci s platformou ePO. Partneři programu Security Innovation Alliance budou pomocí těchto rozhraní své aplikace certifikovat s platformou ePO. Program zpřístupňuje řadu modulů správy bezpečnostních rizik, čímž pomáhá partnerům rychleji optimalizovat vlastní aplikace.
 
Program McAfee Security Innovation Alliance je v tuto chvíli otevřen pro nové partnery.

Váš názor Další článek: GeCube oficiálně zahájilo dodávky Radeonů HD 2900 Pro

Témata článku: Programování, Technologická společnost, Bezpečnostní riziko, Alliance, Epo

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší