McAfee IntruShield získalo certifikaci Multi-Gigabit IPS od NSS Group

20. prosince 2006
I Opera dostává filtr proti phishingu
Praha, - Společnost McAfee, Inc. (NYSE: MFE), oznámila, že McAfee® IntruShield® je jediným řešením pro prevenci vniknutí do sítě (Network Intrusion Prevention Solution, IPS), které obdrželo certifikaci Multi-Gigabit IPS od organizace NSS Group.
McAfee IntruShield získalo certifikaci Multi-Gigabit IPS od NSS Group

Certifikační postup zohledňuje v současnosti nejpřísnější testovací kritéria NSS Group, podle kterých jsou IPS zařízení důkladně testována v prostředí specializované laboratoře, hodnotící IPS produkty ve třech oblastech: výkon a spolehlivost, úplnost zabezpečení a použitelnost.

Certifikace se vydává na základě výsledků rozsáhlého a přísného testování speciálně určeného pro mnohagigabitová síťová IPS zařízení. McAfee je prvním a jediným dodavatelem zabezpečení, který tento status od NSS získal při použití nové testovací metodiky a je jediným držitelem certifikace pro úroveň podniků. Z celé řady IPS dodavatelů, zahrnující světoznámá jména, se McAfee stalo jedinou společností, která získala pro své produkty certifikaci s novou metodikou.

Podle zprávy NSS pracoval McAfee IntruShield při testování Multi-Gigabit IPS bezchybně
a dosáhl nebývale dobrých výsledků skutečně v každé z hlavních kategorií testu, včetně detekce, implicitního blokování, odolnosti vůči falešným poplachům, zpoždění a spolehlivosti. McAfee IntruShield úspěšně zablokoval útoky, pokusy o obejití zabezpečení a zneužití zranitelností, které byly součástí testu NSS, a to perfektně a s minimálním zpožděním.

Zpráva NSS vyzdvihla v McAfee IntruShield editor uživatelsky definovaných signatur, implicitní in-line IPS politiku, intuitivní a snadno použitelné rozhraní správy a výjimečné funkce virtuálního IPS. NSS navíc ocenilo bezkonkurenční granulární politiku správy v IntruShield
a prohlásilo McAfee IntruShield za perfektní řešení pro prostředí řízených služeb.

Zprávu NSS Multi-Gigabit IPS si můžete prohlédnout na stránce
http://www.nss.co.uk/certification/mgips/certmgipsresults.htm .

Váš názor Další článek: I Opera dostává filtr proti phishingu

Témata článku: Testovací produkt, NSS, Gigabit, Falešná zpráva, Multi, Specializovaná laboratoř

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší