MCAFEE FOUNDSTONE ROZŠIŘUJE PORTFOLIO PRODUKTŮ O ZAŘÍZENÍ FOUNDSTONE ENTERPRISE 4.2 A FS 850

Praha – Společnost McAfee, Inc. (kód na burze v New Yorku: MFE), celosvětový lídr v oblasti řešení Intrusion Prevention (prevence proti nežádoucímu vniknutí) a Risk Managementu (řešení správy rizik), oznámil významné rozšíření řady McAfee® Foundstone® uvedením produktu Foundstone Enterprise 4.2, který obsahuje šablony o dodržování zákonných předpisů, a nového zařízení FS 850 s nulovou údržbou a vzdáleným hodnocením. Tyto nové produkty umožňují IT oddělením automatizovat, integrovat a zjednodušit správu zranitelných míst a dodržování předpisů daných zákonem.
MCAFEE FOUNDSTONE ROZŠIŘUJE PORTFOLIO PRODUKTŮ O ZAŘÍZENÍ FOUNDSTONE ENTERPRISE 4.2 A FS 850

Firmy jsou v současnosti zaplaveny informacemi o hrozbách a zranitelných místech. V důsledku obrovského množství těchto informací je takřka nemožné určit, které z nich jsou kritické. McAfee Foundstone představuje prověřený a na prioritách založený přístup ke správě zranitelných míst, který firmám umožňuje eliminovat časově náročné manuální procesy a maximalizovat účinnost často omezených IT zdrojů.

Foundstone Enterprise 4.2
Dodržování zákonných předpisů je pro velké podniky a organizace často velkým problémem, ale uvedením Foundstone Enterprise 4.2 McAfee svým zákazníkům pomáhá šetřit čas i zdroje při měření shody s těmito předpisy. Podle celosvětové studie objednané společností McAfee v únoru 2005 více než polovina (52 %) podnikových IT manažerů přiznala, že si nejsou vědomi své zodpovědnosti, pokud jde o bezpečnostní předpisy dané zákonem.

Foundstone Enterprise 4.2 obsahuje pět šablon o dodržování zákonných pravidel – Sarbanes-Oxley, FISMA (Zákon Federal Information Security Management Act z roku 2002), PCI (Payment Card Industry), ISO 17799/BS 7799 a HIPAA (Zákon Health Insurance Portability and Accountability Act z roku 1996). Foundstone Enterprise 4.2 ohodnocuje firemní síť a automaticky změří, jak jsou dodržovány předpisy týkajícími se zranitelných míst a nastavení. Tyto šablony také dávají zákazníkům specifické předepsané informace, potřebné pro pochopení toho, jak systémy dosud nevyhovující předpisům uvést do souladu
s nimi.

McAfee FS 850
Zařízení FS 850 s nulovou údržbou a vzdálenou správou lze snadno instalovat. Obzvláště se hodí pro poskytovatele řízených služeb, kteří jsou zodpovědní za správu zranitelných míst v sítích svých zákazníků nebo pro organizace s mnoha pobočkami na různých místech, které hledají levné a snadno aplikovatelné řešení pro správu zranitelných míst.

FS 850 a Foundstone Enterprise 4.2 bude možné zakoupit v listopadu tohoto roku. Šablony o dodržování zákonných předpisů budou zahrnuty v aktualizaci Foundstone Enterprise 4.2, která je dostupná všem stávajícím zákazníkům Foundstone Enterprise s podporou.

McAfee Foundstone Enterprise je kompletní zařízení vytvořené pro správu a zmírnění rizik spojených se zranitelností sítí u podnikových zákazníků. Toto řešení zajišťuje plynulý provoz podniku díky nalezení, inventarizaci a prioritizaci aktiv, získávání informací o hrozbách a jejich vzájemných vztazích a sledování a zaznamenávání jejich nápravy. Foundstone Enterprise je spolehlivým řešením i pro největší a nejkomplexnější globálně distribuované sítě.

 

Informace o společnosti McAfee Inc.
Společnost McAfee Inc. se sídlem v Santa Clara v Kalifornii je lídr v oblasti řešení  Intrusion Prevention a Risk Managementu. McAfee dodává inovativní a osvědčená řešení a služby,  které chrání systémy a sítě po celém světě.  S  vysokými odbornými znalosti firmy McAfee z oboru bezpečnosti mohou zákazníci z řad domácích uživatelů, podniků, vlád i dodavatelů poskytujících servisní služby blokovat útoky, předcházet narušení a průběžně sledovat i zlepšovat svoje zabezpečení. www.mcafee.com

Témata článku: Enterprise, Santa Clara, Levné řešení, Kompletní sídlo, Vzdálené místo, Velké riziko, Risk

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje