McAfee Desktop Firewall ASaP

Aktualizovaná verze McAfee Desktop Firewall ASaP poskytuje malým a středním firmám snadno instalovatelnou a použitelnou ochranu pro desktopy.
McAfee Desktop Firewall ASaP

Praha, 30. ledna, 2004 - Network Associates, Inc. (NYSE: NET), dodavatel intrusion prevention řešení (prevence proti nežádoucímu vniknutí), oznámil uvedení nejnovější verze McAfee® Desktop Firewall AsaP. Jedná se o řízenou, na hostitelském počítači instalovanou, firewallovou technologii určenou pro desktopy v malých a středních podnicích. McAfee Desktop Firewall ASaP dále rozšiřuje sadu firewallových aplikací Network Associates, jejichž úkolem je chránit desktopy před nežádoucími vniknutími, které mohou narušovat funkci kritických firemních aplikací.

“McAfee Desktop Firewall ASaP je účinné řešení bezpečnosti určené pro koncové stanice. Je poskytováno jako služba, jež chrání sítě a PC malých a středních firem před nepřátelskými aplikacemi.”, říká Vladimír Brož, Territory Manager pro ČR a SR.

McAfee Desktop Firewall ASaP je komplexní levnou bezpečnostní firewallovou službou, která monitoruje, kontroluje a zaznamenává aktivitu v počítačové síti
a systémech. McAfee Desktop Firewall ASaP poskytuje okamžitou ochranu malým a středním podnikům, které mají omezený počet zaměstnanců v IT odděleních a nemají dostatek zdrojů potřebných pro efektivní údržbu bezpečnosti na svých desktopech. McAfee Desktop Firewall ASaP je ideálním řešením pro nepřetržitá on-line připojení. Nabízí totiž ochranu 24 hodin denně. Blokuje neautorizovaný přístup k síti a zabraňuje krádežím dat. Rovněž zabraňuje známým metodám průniků hackerů, trojských koní a útoků Denial of Service (DOS). McAfee Desktop Firewall ASaP také nabízí rychlou instalaci
a automatické aktualizace produktu přes Internet

Pro řešení bezpečnosti využívá McAfee Desktop Firewall ASaP technologii McAfee Rumor™, jež dobře spolupracuje s širokopásmovým připojením. Jako součást služeb ASaP řízených on-line, poskytuje Rumor progresivní mechanismus aktualizací firewallu. Použitím bezpečné, peer-to-peer komunikace pro distribuci produktových aktualizací mezi desktopy, minimalizuje Rumor počet desktopů, které obdrží produktové aktualizace přes Internet. Desktopy sdílejí díky technologii Rumor aktualizace automaticky a nezávisle na jakékoliv interakci se síťovým administrátorem či koncovým uživatelem.

Díky podpoře Windows 2000 a XP, McAfee Desktop Firewall ASaP automaticky chrání od spuštění počítače a okamžitě sleduje tok informací do a z organizace. McAfee Desktop Firewall ASaP nabízí pět uživatelských nastavení bezpečnosti, které zavádějí uživatelskou bezpečnostní politiku a v důsledku vylepšeného uživatelského rozhraní také snadnější kontrolu oproti tradičním firewallům.

 

Dostupnost

McAfee Desktop Firewall ASaP je ihned dostupný prostřednictvím Network Associates nebo prostřednictvím přímých prodejců společnosti. Pro více informací navštivte www.mcafeesecurity.com.

 

Informace o společnosti Network Associates, Inc.

Firma Network Associates, Inc. (NYSE: NET) se sídlem v Santa Clara v Kalifornii, vytváří nejlepší počítačová bezpečnostní řešení, která zamezují nežádoucím vniknutím do sítí a chrání počítačové systémy před dalšími generacemi kombinovaných útoků
a hrozeb. Network Associates, s dvěmi rodinami produktů – McAfee System Protection Solutions, chránící stolní počítače a servery, a McAfee Network Protection Solutions, zabezpečující ochranu a výkonnost korporátních sítí – nabízí zabezpečení počítačů jak velkým společnostem, tak I vládním institucím, malým a středním firmám a domácím uživatelům. Společnost Network Associates se skládá ze skupiny produktů McAfee Security, Sniffer Technologies® a Magic Solutions®.
Další informace naleznete na adrese http://www.networkassociates.com/.

Upozornění: Network Associates, McAfee, AVERT, McAfee.com, Desktop Firewall a Sniffer jsou registrované ochranné známky společnosti Network Associates, Inc. a/nebo její sesterské společnosti na území Spojených států amerických a/nebo na území jiných států. Veškeré ostatní registrované i neregistrované ochranné známky obsažené v tomto dokumentu jsou výhradním vlastnictvím daných právnických nebo fyzických osob.

Váš názor Další článek: ATI překonala v prodejích nVidii a dále zlevňuje

Témata článku: Internet, Desktop, Network, Počítačová síť, Firewall, Malá informace, Network Solutions, Levné stolní počítače, Asap


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

** Přehled nejhorších počítačů na světě ** Šílené konstrukce a materiály ** Jak to dopadne, když se o počítač nestaráte

Karel Javůrek | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky