McAfee AntiVirus Plus na půl roku pro uživatele Facebooku

McAfee AntiVirus Plus na půl roku pro uživatele Facebooku

Společnost McAfee oznámila, že její nabídka zabezpečení pro uživatele Facebooku je k dispozici už ve 41 zemích včetně České republiky a Slovenska. Cílem nabídky je snížit míru internetové kriminality a přispět k ochraně uživatelů sociálních sítí. Uživatelům Facebooku stačí kliknout na tlačítko Like (To se mi líbí) na stránce společnosti McAfee (www.facebook.com/mcafee), přejít do sekce McAfee 4 Free a zde z rozbalovacího menu vybrat svoji zemi. Následně si mohou zdarma stáhnout software McAfee® AntiVirus Plus, přičemž získají i jeho šestiměsíční předplatné (tj. aktualizace) a po uplynutí této doby mohou mít nárok na speciální slevu při dalším používání softwaru. McAfee® AntiVirus Plus chrání uživatele PC před on-line hrozbami, viry, spywarem a dalšími škodlivými kódy. Jeho součástí je i vysoce hodnocená technologie pro hodnocení webů z hlediska jejich rizikovosti pro uživatele – McAfee® SiteAdvisor®.

„Chceme poskytnout naše bezpečnostní řešení každému z více než 500 milionů uživatelů Facebooku, stačí kliknout na odkaz a stát se fanouškem naší stránky. Myslíme si, že tím významně přispíváme k ochraně on-line účtů i počítačů veškeré internetové populace. Nyní jsme tuto nabídku rozšířili tak, že je dostupná ve 41 zemích,“ uvedl Pavel Hanko, McAfee Territory Channel Manager pro ČR a SR.

Společnost McAfee má nyní na Facebooku více než 466 000 fanoušků.

Podrobný postup aktivace nabídky softwaru McAfee® AntiVirus Plusnajdete v souboru připojeném současně s touto tiskovou zprávou.

Kromě nabídky lidem, kteří se stanou fanoušky stránky McAfee na Facebooku, spolupracuje společnost McAfee s provozovatele Facebooku i dalšími způsoby. Uživatelé si zde mohou spustit přizpůsobitelný nástroj McAfee Scan and Repair. Tato zdarma dostupná aplikace funguje v rámci webového prohlížeče a vyčistí počítač od malwaru. Facebook požaduje, aby si uživatelé počítačů infikovaných malwarem spustili tento sken předtím, než se přihlásí ke svému účtu.

Další článek: Nvidia bude podporovat SLI zapojení i s novými čipsety od AMD

Témata článku: Antivirus, Like, Scan

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší