McAfee Anti-Theft poskytuje nyní zabezpečení všem Ultrabookům Toshiba

McAfee Anti-Theft poskytuje nyní zabezpečení všem Ultrabookům Toshiba

společnost Toshiba Europe GmbH oznamuje, že všechny její Ultrabooky™ budou obsahovat přístup k aktuální verzi bezpečnostního balíku McAfee Anti-Theft vyvinutého speciálně pro Ultrabooky™. Tento software pomůže zákazníkům v případě ztráty nebo odcizení jejich Ultrabooku™. Zákazníci, kteří zakoupí své zařízení do 31. března 2013, získají přístup k tomuto balíku ihned po registraci a aktivaci produktu na jeden rok.*

Tato nabídka platí pro Ultrabooky™ Satellite U840, Satellite U940, Satellite U840W (přístroj optimalizovaný ke sledování filmů s formátem displeje 21:9 stejným jako filmová plátna), vysoce výkonný Portégé řady Z930/Z830 a také na konvertibilní Ultrabook™ Satellite U920t, který kombinuje jednoduchost tabletu a funkčnost notebooku s klávesnicí.

Software McAfee Anti-Theft byl vyvinut ve spolupráci se společností Intel. Využívá výhod technologie Intel® Anti-Thef a poskytuje uživatelům zabezpečení zařízení i uložených dat. S rostoucím počtem krádeží notebooků se zvyšuje i potřeba uživatelů chránit svá osobní data.

Software McAfee Anti-Theft kombinuje hardwarové a softwarové funkce za účelem zabezpečení osobních dat v případě ztráty či krádeže notebooku. Toto řešení umožňuje zákazníkům sledovat jejich ztracený nebo ukradený UltrabookTM a umožňuje jim přístroj vzdáleně uzamknout za účelem ochrany osobních informací. McAfee Anti-Theft obsahuje také šifrování dat a ‚skrytý mód‘, který umožňuje majiteli zařízení zajistit bezpečnost dat i v případě krádeže. Systém chrání osobní data i v případě, kdy je disk z notebooku vyjmut nebo je přeinstalován operační systém.

„Toshiba se vždy snažila zajistit svým zákazníkům maximální spolehlivost. Nabídkou softwaru McAfee posouváme tuto hranici ještě dále,“ říká Matt McDowell, Marketingový ředitel, Toshiba Europe GmbH. „Dáváme tak našim zákazníkům větší klid při práci s jejich UltrabookemTM, zvláště když mnoho z nich používá své zařízení na cestách pro práci i zábavu.“

„Software McAfee Anti-Theft umožňuje zákazníkům využít proaktivních prostředků k ochraně dat a osobních informací v případě, že je jejich UltrabookTM ztracen či ukraden,“ říká Nick Viney, víceprezident EMEA Consumer, Small Business and Mobile společnosti McAfee. „McAfee dodává ve spolupráci se společností Intel hardwarové technologie, které jdou za hranice základních spotřebitelských zabezpečení, které by spotřebitel čekal při ochraně digitálního obsahu v době mobilního světa.“

„Řešení Intel a McAfee zajišťuje uživatelům UltrabookůTM spolehlivější pocit s vyšším stupněm zabezpečení a pomáhá udržet osobní data opravdu osobní,“ říká George Thangadurai, hlavní manažer klientských služeb společnosti Intel. „Technologie Intel Anti-Theft je zabudovan hluboko v hardwaru a ve spojení se softwarem a dalšími službami lépe ochraňuje to nejdůležitější – osobní identitu, data i zařízení. Poskytuje uživatelům větší klid a méně starostí.“

Funkce McAfee Anti-Theft 2.0

McAfee Anti-Theft ochraňuje osobní informace na ztracených či ukradených UltraboocíchTM a nabízí uživatelům možnost zařízení nalézt a vzdáleně zablokovat. Hlavní vlastnosti aktuální verze zahrnují následující funkce:

·Najdi a sleduj:

ØNalezne a sleduje zařízení typu UltrabookTM pomocí Wi-Fi, GPS, nebo datového připojení 3G.

·Ochrana souborů:

ØPrůběžné šifrování osobních dat; šifrovací klíče jsou uloženy hardwarově a automaticky smazány v případě krádeže.

ØAntimanipulační možnosti předchází smazání softwaru a udržují osobní data zabezpečené i v případě, že disk je odebrán z počítače, nebo je operační systém přeinstalovaný.

·Módy a metody uzamčení:

ØK dispozici je řada módů uzamčení počítače, včetně kompletního zablokování, které využívá technologii Intel Anti-Theft a kompletně tak zablokuje přístup k zařízení. ‚Skrytý mód‘ ochraňuje uživatelská data v případě, kdy je počítač lokalizován. Módy ‚Vakcinace‘ a ‚Oprava‘ nabízí možnost dočasně zastavit funkce uzamknutí počítače.

ØMetody zabezpečení zahrnují uzamčení vyvolané uživatelem, manuální uzamčení a načasované uzamčení, které zablokuje zařízení po určité časové době.

·Upravitelná zpráva při ztrátě a nalezení zařízení

ØUmožňuje uživateli vytvořit vlastní zprávu, která se zobrazí při neoprávněném přístupu k počítači.

·Konzola správy

ØWebový nástroj, který rychle a jednoduše spustí systémové uzamčení ztraceného nebo ukradeného zařízení, udržuje nastavení a zobrazuje historii lokace zařízení na mapě.

·Reaktivace:

ØPro zpětné odblokování systému zadá uživatel při spuštění heslo s možností asistence uživatelské podpory společnosti McAfee.

Pro více informací o nabídce McAfee Anti-Theft Security navštivte www.toshiba-czech.com/innovation/cs/generic/anti-theft-promotion/.

Další článek: Na úložišti Mega je už 125 milionů souborů

Témata článku: Nick, Gmbh, Toshiba Satellite, Ultrabook, Matt, Osobní klíč, Nejprodávanější notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 1

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 29

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 49


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč