MATROX RT2000

Visual Connection rozšiřuje smlouvu se společností MATROX o produkt MATROX RT2000.
MATROX RT2000
Společnost Visual Connection (http://www.visual.cz) rozšířila svoji smlouvu se společností MATROX (http://www.matrox.com). Visual Connection je obchodně technologickou společností pracující od roku 1991 na poli digitálních médií – video, zvuk, grafika. Od roku 1997 zastupuje na českém trhu jako distributor společnost MATROX pro produkty divize video. Primárně se jedná o produktovou řadu videokaret MATROX DIGISUITE, které jsou používány v profesionálním prostředí (televize, postprodukce) pro zpracování videa a grafiky ve spolupráci s aplikacemi společností ADOBE, Autodesk/Discreet, Inscriber, In:Sync a dalšími.

Spolupráce mezi společnostmi Visual Connection a Matrox byla doplněna o produktovou řadu MATROX RT2000; Visual Connection je jediným autorizovaným GOLD RESELLEREM pro oblast české a slovenské republiky.

Videokarta MATROX RT2000 (http://www.rt2000.cz – informace je v českém jazyce) je unikátní zařízení pro zpracování videa, grafiky a zvuku, které v současnosti nemá vzhledem ke svým parametrům a ceně konkurenci. Spojuje v sobě řešené pro zpracování ANALOGOVÉHO i DIGITÁLNÍHO videa s kodeky MPEG2 a DV. Zároveň umožňuje zpracování veškerých efektů včetně 3D v REÁLNÉM čase s pomocí patentované technologie Flex 3D (aplikace OpenGL do oblasti videa) a zpracování zvuku.

Součástí dodávky je i kompletní programové vybavení umožňující střih v reálném čase (ADOBE Premiere 5.1 RT), zpracování efektů, titulkování (Ulead Cool 3D), zvuku (Sonic Foundry ACID Music), a výrobu DVD (SONIC DVDit!).

Možnost vyrábět vlastní DVD je další jedinečnou vlastností, které se dosahuje spojením vlastností hardware (díky použitému video kodeku MPEG2) a dodávaného software (SONIC DVDit!). Široké veřejnosti je umožněno tvořit si vlastní přenositelné video a grafické prezentace, a to nejen na medium DVD, ale i na počítačový disk, CD nebo DVD-RAM.

Vzhledem k ceně, která je stanovena na 49.800,- Kč (odpovídá světové ceně tohoto produktu a neobsahuje žádné navýšení), a širokým možnostem produktu je systém RT2000 určen jak pro náročnější amatérské video, tak i k profesionálnímu nasazení v menších institucích.

Systém je současně datově kompatibilní s řadu MATROX DIGISUITE a umožňuje přímou spolupráci se zařízeními tradičních výrobců video techniky jako je SONY, PANASONIC, CANON a JVC.

Visual Connection, s.r.o. je obchodní, integrační, distribuční a řešitelská společnost na poli profesionálních, semiprofesionálních i hobby digitálních medií - video, zvuk, grafika, animace a multimedia - reprezentující na území České a Slovenské republiky řadu významných dodavatelů, např. AVID, AVID/Softimage, Autodesk/Discreet, Digidesign, Fujifilm, Kodak, Matrox, Optibase, Pinnacle/Truevision, RealNetworks, SONIC Solutions a spolupracující s výrobci specializovaného hardware jako IBM, Intergraph a SGI. Další informace na http://www.visual.cz.

MATROX video je divize kanadské společnost MATROX vyrábějící počítačové karty a systémy pro zpracování videa a grafiky. Primárně se jedná o produktovou řadu videokaret MATROX DIGISUITE, které jsou používány v profesionálním prostředí (televize, postprodukce) pro zpracování videa a grafiky ve spolupráci s aplikacemi společností ADOBE, Autodesk/Discreet, Inscriber, In:Sync a dalšími. Novou řadu tvoří produkt MATROX RT2000 určený pro hobby a semiprofesionální trh. (http://www.matrox.com)

MATROX RT2000 je unikátní zařízení pro zpracování videa, grafiky a zvuku. Spojuje v sobě řešené pro zpracování ANALOGOVÉHO i DIGITÁLNÍHO videa s kodeky MPEG2 a DV. Zároveň umožňuje zpracování veškerých efektů včetně 3D v REÁLNÉM čase a zpracování zvuku. Součástí dodávky je i kompletní programové vybavení umožňující střih v reálném čase (ADOBE Premiere 5.1 RT), zpracování efektů, titulkování (Ulead Cool 3D), zvuku (Sonic Foundry ACID Music), a výrobu DVD (SONIC DVDit!). (http://www.rt2000.cz – informace je v českém jazyce)

Váš názor Další článek: Microsoft Česká republika začal s distribucí produktů Visio

Témata článku: Video, Sonic, Profesionální střih, Slovenská televize, Pinnacle, Střih, Grafik, Grafika, Jedinečný parametr, Flex, Zvuk, Televize Panasonic, Reálná aplikace, Profesionální grafik, Reálný čas, Adobe Premiere, Cool, Tradiční střih, Televize s DVD, Hobby


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu