Marketing Fujitsu Siemens posílen o PR

Praha 18. května 2005 – Novým PR manažerem ve společnosti Fujitsu Siemens Computers zodpovědným za aktivity v České i Slovenské republice se od května stal Marek Němec. Jeho prvořadým úkolem je výrazně zkvalitnit dialog s odbornou i laickou veřejností, ale na starosti bude mít i interní komunikaci uvnitř firmy. V rámci marketingového oddělení se bude podílet také na dalších aktivitách směřujících k propagaci produktů a služeb značky Fujitsu Siemens. S tím souvisí např. zodpovědnost za zápůjčky testovacích vzorků v redakcích českých a slovenských médií, pořádání seminářů a konferencí či účast na veletrzích.
Marketing Fujitsu Siemens posílen o PR

„Komunikaci považujeme ve Fujitsu Siemens Computers za důležitou součást naší obchodní strategie. Proto věřím, že Marek rychle smaže dluh, který jsme v této oblasti v poslední době měli,“ uvedl Jan Maňas, marketingový ředitel Fujitsu Siemens Computers v České a Slovenské republice.

Před svým příchodem do Fujitsu Siemens Computers působil Marek Němec ve společnosti Computer Press Media, jednom z předních českých odborných vydavatelství, kde začínal jako redaktor internetového magazínu Živě.cz. Později byl jmenován zástupcem šéfredaktora časopisu Connect!, ve kterém působil přes dva roky a posledních několik měsíců celý časopis řídil. Marek Němec (31) vystudoval stavební fakultu Českého vysokého učení technického v Praze. V současné době na stejné fakultě dokončuje doktorandské studium se zaměřením na neuronové sítě. Volný čas věnuje zejména sportu – k nejoblíbenějším patří squash, cyklistika a lyžování.

O společnosti Fujitsu Siemens Computers:
Fujitsu Siemens Computers je vedoucím evropským dodavatelem IT produktů, služeb a řešení se strategickým zaměřením na oblast mobilních IT prostředků a klíčových firemních aplikací. Široké produktové portfolio společnosti sahá od kapesních počítačů, přes notebooky, kancelářské počítače a pracovní stanice až po dodávky podnikové infrastruktury, serverů a systémů úschovy dat. Fujitsu Siemens Computers působí na všech důležitých trzích v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Svůj úspěch stavíme na síle, inovativnosti a globální působnosti mateřských společností Fujitsu Limited a Siemens AG. Naším posláním je naplnit požadavky a překonávat očekávání našich zákazníků – velkých společností, malých a středních podniků i domácích uživatelů. Známe svou odpovědnost.

Váš názor Další článek: Český Telecom bude zrychlovat ADSL!

Témata článku: Notebooky, Dluh, Firemní strategie, Marko, Stejná strategie, Squash, Siemens, Důležitá oblast, Fujitsu Siemens, Podnikový notebook, Poslední doba, Němec


Určitě si přečtěte

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky