MAPRO si vybralo systém ABRA

Olomoucká společnost MAPRO s. r. o., zabývající se prodejem a servisem technologie pro zpracování plastů v Čechách a na Slovensku, si vybrala systém od společnosti ABRA Software.
MAPRO si vybralo systém ABRA

Právě tato společnost si vybrala informační systém od ABRA Software, českého dodavatele informačních systémů. Od změny ekonomického softwaru očekává zejména minimalizaci administrativy, propojení všech firemních aktivit jednotným softwarovým systémem a podstatné zlepšení toku informací.

„Důvod, proč jsme si společnost ABRA vybrali, je její celkový přístup, systém implementace a schopnost transformovat data“, řekl vedoucí projektu Robert Šolc ze společnosti MAPRO. „V neposlední řadě nás oslovila také příznivá cena.“

Pro společnost MAPRO instaluje ABRA svůj systém G3 v české a slovenské verzi s moduly účetnictví, banka, prodej, sklad a další, včetně CRM (Customer Relationship Management), tedy systém koordinující vztahy se zákazníky a péči o ně.

Zavedením informačního systému ABRA by se mělo docílit zjednodušení práce, odstranění duplicit toku ekonomických informací a vyřešení systému archivace dat. V současné době probíhá implementace a školení obsluhy, se zahájením ostrého provozu se počítá 31. května tohoto roku.

Témata článku: Software, Ostrý provoz

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji