Management společnosti Fractal s.r.o. posiluje nová obchodní ředitelka

10. května 2002
Red Hat Linux 7.3
Společnost Fractal s.r.o., jedna z nejvýznamnějších společností v oblasti podnikání na Internetu v České republice, dnes uvedla do funkce novou obchodní ředitelku, kterou se stala paní Helena Hronová.
Management společnosti Fractal s.r.o. posiluje nová obchodní ředitelka

Praha, 2. května 2002Obsazení pozice souvisí s ukončenou restrukturalizací společnosti a hlavním cílem je posílení pravomocí při prosazování obchodních strategií společnosti a jejich uvádění na trh.

„Nabídka společnosti Fractal mne zaujala kromě jiného tím, že mi dává dostatek prostoru pro vlastní realizaci v dynamickém týmovém prostředí s důrazem na kreativitu a inovativní přístup. Současně je pro mne velkou výzvou možnost prosazení obchodní strategie založené na přesné definici přidané hodnoty e-commerce v obchodních vztazích a její využití jako konkurenční výhody,“ uvedla Helena Hronová.

„Naše společnost sice v předchozích letech zaznamenala vysoký nárůst obratu a rozšíření aktivit převážně díky své pozici technologického průkopníka a technologiím obecně, přesto stavíme firemní strategii na reálném základu vysoce profesionálního týmu.“, prohlásil při příležitosti uvedení do funkce ing. Jiří Berger, MBA, výkonný ředitel společnosti Fractal. „Obchodní strategie, s kterou nová obchodní ředitelka nastupuje do své funkce, nás zaujala natolik, že získala plnou důvěru a podporu vedení společnosti,“ dodal.

Obchodní ředitelka Helena Hronová (32) před nástupem do společnosti Fractal působila  ve společnostech Swissair a Henkel ČR spol. s r.o., je vdaná, má dva syny a mezi její záliby patří lyžování, tenis, cestování a četba.

Fractal
Společnost Fractal s.r.o. byla založena v roce 1995 jako česká společnost se zaměřením na dvě hlavní oblasti podnikání, z nichž první je poskytování služeb cestovního ruchu pro zákazníky z oblasti podnikatelských subjektů. Druhou oblastí jsou služby ve sféře Internetových a intranetových projektů s orientací na elektronický obchod a on-line služby. Obě činnosti se postupně sjednocovaly a završením celého procesu bylo spuštění serveru Letenky.fractal.cz, dne 1.1.2000. Společnost se stala akreditovanou agenturou mezinárodní asociace IATA a zavedla souběžně dva rezervační systémy včetně tisku letenek. Fractal s.r.o. se ve vývoji systémů elektronického obchodu opírá o zkušenosti z provozu vlastního systému. Současná fáze rozvoje je směřována do oblasti B2B operací s důrazem na řešení transakčních systémů jako komponenty pro e-procurement a e-marketplace. Internetové tržby firmy překročily za rok 2000 částku 41,25 mil. Kč, v roce 2001 byla tato hranice překonána již 19.července. Od roku 2001 byla technologická část firmy vyčleněna do samostatné dceřiné společnosti e-Fractal s.r.o., která poskytuje své služby významným partnerům nejen v České republice, ale i v rámci Evropy a USA. Společnost se v roce 2001 umístila na 25. místě v soutěži „Fast 50“ – nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve střední a východní Evropě a na 330. místě v soutěži „Fast 500 Europe“, což je celoevropský žebříček sestavovaný společností Deloitte and Touche.

Pro další informace kontaktujte:

 

Fractal s.r.o.
Petra Hemrová, manažerka pro P.R.
Tel.: 02/22512000
e-mail:
petra.hemrova@fractal.cz

 

Helena Hronová, obchodní ředitelka

e-mail: helena.hronova@fractal.cz

Váš názor Další článek: Red Hat Linux 7.3

Témata článku: Helena, Fractal, Mba


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 94

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 44Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor