Mall.cz vstoupil na trh s on-line zájezdy

PRAHA, 14. února 2006 – V loňském roce se přes internet prodaly zájezdy přibližně za 1 miliardu Kč. Na tento trh nyní vstupuje i největší on-line prodejce Mall.cz, který spojil síly s cestovní agenturou Last.cz.
Mall.cz vstoupil na trh s on-line zájezdy

„Stále více lidí si začíná svoji dovolenou plánovat on-line přes internet, z důvodů jednoduššího a výrazně většího výběru zájezdů. Proto jsme se rozhodli na tento trh vstoupit a nabídnout našim zákazníkům možnost vybrat si na Mall.cz i svoji dovolenou,“ říká ke vstupu na tento trh Ondřej Fryc, předseda představenstva společnosti Mall.cz. Od dnešního dne tak může více než 250 000 zákazníků Mall.cz plánovat svoji dovolenou on-line. Na výběr mají více než 80 000 zájezdů do 75 zemí světa.

S Last.cz na severní pól

„První zájezd na Last.cz jsme prodali v srpnu 1999 – naší základnou byl byt 1+1 v paneláku a měli jsme představu, že jako cestovatelé budeme díky založení cestovky jezdit ještě více po světě,“ říká Petr Chylík, zakladatel Last.cz. „Ovšem od té doby cestujeme stále méně a staráme se o to, aby cestovali naši klienti,“ doplňuje manželka Tereza Chylíková, spoluzakladatelka Last.cz.

Od svých počátků obsloužil Last.cz více než 20 000 zákazníků, z nichž se většina každým rokem vrací. V současné chvíli tak mohou cestovat do více než 75 zemí světa, včetně cesty ledoborcem na Severní pól. Pro milovníky teplých krajů a luxusního ubytování, tak mimo tisíce jiných zájezdů nabízí Last.cz i ubytování v pověstném 7-hvězdičkovém hotelu v Dubaji. Naprostým prodejním hitem však zůstávají zájezdy typu „Last Minute“, které díky své výborné ceně a široké nabídce na www.Last.cz oslovují většinu klientů.

V současné době nabízí Last.cz kromě on-line prodeje, možnost koupě zájezdu i na třech pobočkách v ČR. Ze spojení s Mall.cz si zakladatelé slibují nejen výrazné navýšení počtu zákazníků, ale i zlepšení komfortu služeb pro zákazníky, prodejem zájezdů na pobočkách Mall.cz po celé ČR. „Věříme, že řada našich zákazníků ocení rozšíření našeho portfolia a naplánuje si letošní dovolenou s námi,“ uzavírá Ondřej Fryc z Mall.cz


O společnosti Mall.cz

Expertní internetová nákupní galerie Mall.cz je provozovaná společností Internet Mall, a.s., která  sdružuje na adrese www.Mall.cz 18 specializovaných obchodů. Kromě širokého sortimentu, každý obchod navíc nabízí zákazníkům odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb. Společnost provozuje i 7 kamenných poboček v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Liberci. V zahraničí působí na Slovensku a v Maďarsku a připravuje se otevření pobočky v Polsku.

Seznam všech obchodů najdete na www.Mall.cz. V tuto chvíli obsahuje sortiment obchodů Mall.cz přes 150 000 položek různého zboží více než 1150 značek.

Více informací o obchodech společnosti Mall.cz naleznete také na stránkách:
http://www.Mall.cz

O společnosti Last.cz

Cestovní agentura Last.cz, s.r.o. provozuje své služby od roku 1999. Zakladateli jsou Petr a Tereza Chylíkovi. Do počátku roku 2006 Last.cz zakoupilo zájezdy více než 20 000 klientů a v roce 2005 se řadí na čelní pozice prodejců. Společnost provozuje 3 kamenné pobočky (2x v Praze, Litoměřice).

Aktuální výčet všech zájezdů naleznete na stránkách www.Last.cz.

Váš názor Další článek: Český Telecom hlásí 300 tisíc zákazníků ADSL

Témata článku: Internet, Mall, Pobočka, Litoměřice, Naprostá většina, Last, Luxusní hotel, Zakladatel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší