Lucent Technologies je znovu první v optice

29. listopadu 2002
Vzdušná síť nad Prahou startuje
Společnost Lucent Technologies získala podle přední kalifornské firmy Dell`Oro Group, jež sídlí v Redwood City a zabývá se průzkumy trhu, znovu vedoucí místo na trhu optických zařízení sítí SONET/SDH.
Lucent Technologies je znovu první v optice

Společnost Lucent Technologies podle zprávy firmy Dell`Oro Group získala ve třetím čtvrtletí 2002 nejvyšší podíl na trhu optických zařízení sítí SONET/SDH, a to 16,1 %, což představuje 1,04 mld. USD. Společnost Dell`Oro zjistila, že zařízení pro sítě SONET/SDH tvořila ve třetím čtvrtletí 67 % veškerých optických zařízení. Společnost Lucent Technologies podle této zprávy rovněž oproti předchozímu čtvrtletí zvýšila svůj celkový podíl na trhu optických zařízení.

 

Prezident divize Optical Networking společnosti Lucent Technologies, Frank Galuppo, říká: „Zpráva společnosti Dell`Oro znovu potvrzuje vedoucí postavení společnosti Lucent Technologies na trhu optických sítí. Na současném náročném trhu se dostáváme do vedení jak díky nabídce SONET/SDH, která patří k nejlepším v rámci odvětví, tak rozsáhlým portfoliem základních síťových produktů a produktů pro metropolitní sítě nové generace. Tím, že společnost Lucent Technologies získala největší podíl na trhu, prokazuje, že se vydala správným směrem.“

 

Dell`Oro Group je společností zabývající se průzkumy trhu a poskytováním přesných a aktuálních údajů o sítích a telekomunikacích. Hlavním zaměřením firmy jsou podrobné čtvrtletní analýzy velikosti trhu, podílů na trhu, dodávek portů/jednotek a průměrných prodejních cen příslušných trhů a dodavatelů. Bližší informace jsou k dispozici na adrese: http://www.delloro.com.

 

Společnost Lucent Technologies má sídlo v Murray Hill ve státě New Jersey v USA. Zabývá se projektováním a dodávkami sítí největším poskytovatelům komunikačních služeb na světě. Společnost se opírá o výzkum a vývoj Bellových laboratoří a využívá jej v oblasti technologií pro mobilitu, optické, datové a hlasové sítě i v oblasti softwaru a služeb určených k vývoji sítí nové generace. Systémy, služby a software společnosti jsou konstruovány tak, aby pomáhaly zákazníkům sítě rychle implementovat a zdokonalit jejich správu a vytvářet nové služby, které rychle přinášejí tržby, pro zákazníky z řad podnikatelů i spotřebitelů. Bližší informace o společnosti Lucent Technologies jsou k dispozici na adrese http://www.lucent.com.

 

# # #

 

Společnost Lucent Technologies se sídlem v Murray Hill, N.J., USA navrhuje a dodává systémy, software, křemíkové součástky a služby pro komunikační sítě příští generace pro poskytovatele služeb a podniky. Díky svému výzkumnému a vývojovému zázemí Bell Labs se může společnost zaměřit na růstové oblasti, jako je širokopásmová nebo internetová infrastruktura, komunikační software, komunikační polovodiče a optoelektronika, síťová řešení pro podniky, která propojují soukromé a veřejné sítě, a služby odborného  navrhování sítí a poradenství. Další informace o společnosti Lucent Technologies naleznete na její webové stránce www.lucent.com, příp. www.lucent.cz.

 

Další informace můžete získat na kontaktech:

Petra Ulrichová, ExMise Public Relations, 02 21 59 24 50, ulrichova@exmise.cz

Váš názor Další článek: Vzdušná síť nad Prahou startuje

Témata článku: Software, Murray, Hill, New Jersey, Sonet, Jersey


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky