Logos zvítězil v soutěži Microsoft Industry Awards – ve dvou dalších kategoriích postoupil do finále

Praha, 23. dubna 2007 – Konzultační a technologická společnost Logos opět zvítězila v prestižní soutěži Microsoft Industry Awards 2007. První místo získala v kategorii Migrace roku, kde Logos uspěl s přechodem z Linuxu na MS Dynamics CRM 3.0 pro OKIN facility.
Logos zvítězil v soutěži Microsoft Industry Awards – ve dvou dalších kategoriích postoupil do finále

Logos zároveň získal titul Microsoft Industry Awards 2007 Finalist, a to v kategorii Nejlepší řešení pro bankovnictví, pojišťovnictví a správy financí. Finalistou se firma stala i v kategorii Microsoft Office System Technology Award se systémem Logos DocuLive pro výrobu a správu dokumentů v advokátní kanceláři Kocián Šolc Balaštík.

„Trojnásobné ocenění považujeme za velmi prestižní záležitost. Microsoft Industry Awards je soutěž ve velmi konkurenčním prostředí. Zvlášť příznivý je pro nás i fakt, že ceny v této soutěži jsme nezískali letos poprvé – během posledních čtyř let jsme na listině finalistů nikdy nechyběli,“ komentoval výsledky předseda představenstva společnosti Logos Pavel Šťovíček.

Důvody vítězství společnosti Logos s projektem implementace CRM v OKIN Facility spočívají především ve velmi sofistikovaném řešení, které je srozumitelné kterémukoli z uživatelů. Aplikace se umí přizpůsobit fungování firmy, zajišťuje jednoduše dostupný reporting podle potřeb uživatelů a intranetový přístup. Samozřejmostí je sdílení dat v reálném čase. K technologii CRM, kterou dodal Logos, přitom patří i velice intuitivní ovládání, flexibilní řízení uživatelských oprávnění a především možnost práce off-line v terénu.

„Top management OKIN Facility vysoce oceňuje přehledný reporting a dokonalou kontrolu nad obchodními aktivitami. Zajimavá je i rychlost nasazení aplikace. Od předložení nabídky k odevzdání hotové aplikace neuplynuly ani tři měsíce. Stejně úspěšná jsou i další dvě finálová řešení: Implementace CRM v Penzijním fondu České spořitelny a náš vlastní systém pro správu dokumentů Logos DocuLive nejen pro advokátní kanceláře,“ uzavřel předseda představenstva společnosti Logos Pavel Šťovíček.

Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. Hodnotícím kritériem při výběru jednotlivých řešení byl především rozsah projektu a přínos pro zákazníka.

Témata článku: Microsoft, Facility, Reporting, Reálné nasazení

Určitě si přečtěte

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

** Fluent Design je vzhled, do kterého postupně Microsoft převleče celý systém ** Staví na průhlednosti a velkých plochách ** Do Windows 10 se z části dostane už zítra při vydání podzimní aktualizace

Včera | Stanislav Janů | 84


Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji