Logos získal ocenění Progresivní zaměstnavatel roku 2007 a potvrdil tak svůj úspěch z minulého roku

PRAHA, 25. května 2007 – Konzultační a technologická společnost Logos se umístila na druhé příčce v prestižní soutěži Progresivní zaměstnavatel roku 2007. Zároveň obsadila první příčku mezi společnostmi z oblasti informačních technologií. Ocenění obdržely firmy, které mají nejúspěšnější přístup k řízení a rozvoji lidských zdrojů. Hodnotícími faktory byly zejména motivace zaměstnanců, systém vzdělávaní a rozvoje a kreativní podpora využití potenciálu zaměstnanců.
Logos získal ocenění Progresivní zaměstnavatel roku 2007 a potvrdil tak svůj úspěch z minulého roku

Za dlouhodobým růstem společnosti Logos stojí zejména úspěšná personální politika, která je z velké části postavena na motivaci zaměstnanců. Logos například meziročně zvýšil investice do odborného růstu zaměstnanců o 15 procent. „Částka určená na vzdělávání a kariérní růst se loni vyšplhala na 20 milionů korun. V závislosti na odborném zaměření jednotliví zaměstnanci ročně čerpají na vzdělávání částky v rozmezí 20 až 80 tisíc korun. Odbornou certifikaci vlastní 80 procent našich specialistů,“ řekla Jana Schiffnerová, ředitelka lidských zdrojů společnosti Logos.

Podle interní analýzy společnosti Logos mezi tři klíčové motivační tahouny patří odborné vzdělávací programy, individuální rozvojové plány a neformální a otevřená firemní kultura. Díky velmi úspěšné personální strategii se daří držet fluktuaci zaměstnanců na optimálním minimu – 7 procentech ročně.

„Soutěže se účastníme podruhé a podruhé jsme na čelných příčkách. Vyplácí se nám, že jsme na péči o odborný, osobní i kariérní růst zaměstnanců postavili celou firemní kulturu. Profesionalitu a odbornou úroveň vnímají naši zákazníci jako naši hlavní konkurenční výhodu,“ dodala Jana Schiffnerová, ředitelka lidských zdrojů společnosti Logos.

CzechInvest Progresivní zaměstnavatel roku 2007 se zaměřuje na malé a střední podniky. Cenu získá společnost, která cíleně a nejlépe vyvíjí aktivity komplexního přístupu k řízení a rozvoji lidských zdrojů. U společnosti Logos byly oceněny především flexibilní reakce na požadavky trhu a markantní rozvoj všech aspektů personální politiky.

CzechInvest progresivní zaměstnavatel roku 2007 je kategorií soutěže Zaměstnavatel roku 2007, která vstupuje letos do svého pátého ročníku. Generálním partnerem ocenění je společnost AXA, partnerem ocenění je Hypoteční banka. Do finále celostátního kola soutěže bylo v letošním roce nominováno 50 nejlepších společností v České republice. V celostátním kole ocenění je vyhlašováno 7 kategorií: Zaměstnavatel roku, Nejžádanější zaměstnavatel roku, Personální projekt roku, Cena personalistů, The Most Desired Company, Progresivní zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel bez bariér.

Ocenění AXA Zaměstnavatel roku je ocenění nejlepších zaměstnavatelů v České republice. Cílem soutěže je zvýšit povědomí o významu oblasti rozvoje lidských zdrojů a ukázat praktické příklady jeho vlivu na podnikání. Dále podporuje image kvalitních zaměstnavatelů, upozorňuje na dodržování podnikatelské etiky v oblasti personálního řízení. Ocenění je jediným takového rozsahu v České republice, což zaručuje jeho prestiž a hodnotu nejenom v očích odborníků, ale také veřejnosti.

Váš názor Další článek: Radeon HD 2900 XT od Asusu: s vodníkem přímo od výrobce

Témata článku: Lidský zaměstnanec, Osobní klíč, Nejlepší reakce, Lidské zdroje, Lidský zdroj


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu