Logitech představuje USB náhlavní sady

5. září 2007
MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP
Logitech představuje USB náhlavní sady

FREMONT, Kalifornie — 22. srpna 2007 — Společnost Logitech (SWX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila dvě nové náhlavní sady pro PC, díky nimž je internetové volání přes počítač, poslech hudby a hraní her příjemnějším zážitkem. Náhlavní sada Logitech ClearChat Pro USB je vybavena audio drivery vlastní konstrukce společnosti Logitech, které jsou laděné pomocí laseru, má přepínač pro zvukovou ekvalizaci a mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku. Náhlavní sada Logitech ClearChat Comfort USB se vyznačuje měkce polstrovaným páskem přes hlavu a plyšovými náušníky pro nejvyšší pohodlí.

„Počítač se v současné době stává středobodem pro zábavu a kontakty, kolem něhož se odvíjí hlavní část komunikace s rodinou, přáteli a kolegy,“ řekla Gina Clarková, generální ředitelka a viceprezidentka obchodní divize Internet Communications společnosti Logitech. „Mnoho lidí je však zklamáno nedostatkem pohodlných náhlavních sad pro PC nebo jejich špatnou kvalitou zvuku. Věříme, že naše náhlavní sady ClearChat Pro a ClearChat Comfort rozšíří možnosti využívání celé řady aplikací, u nichž příjemný pocit z náhlavní sady hraje důležitou roli.“

Obě náhlavní sady ClearChat Pro a ClearChat Comfort se k PC připojují pomocí rozhraní USB, díky čemuž mohou nabídnout vysoce kvalitní zvuk v digitální kvalitě bez ohledu na úroveň analogové zvukové karty počítače. A tyto nové USB náhlavní sady Logitech nejsou jen dokonalým řešením pro stále oblíbenější aplikace pro využití počítačů pro volání přes Internet, jako je například Skype, ale vzhledem ke své kvalitě zvuku a pohodlnému designu jsou navíc ideální i pro poslech hudby, sledování filmů nebo hraní her na PC.

Pro ty, kdo kromě komfortu vyžadují vysokou kvalitu zvuku, nabízí všestranná náhlavní sada ClearChat Pro připojovaná přes USB laserem laděné drivery vlastní konstrukce společnosti Logitech. Nadto je tato sada vybavena ekvalizérem Logitech SoundSwitch, což je přepínač umístěný přímo na náhlavní sadě, jenž okamžitě optimalizuje její zvuk pro tři nejčastější činnosti, k nimž se náhlavní sady používají: volání přes Internet, poslech hudby a hraní her. Režim pro internetové volání zdůrazní kmitočty charakteristické pro lidský hlas. Hudební režim poskytuje velmi pečlivě vyvážený zvuk pro poslech hudby uložené v PC nebo internetových rádií. A herní režim rozšiřuje zvuk her a zvyšuje úroveň realistického prožitku zvuků v hrách jako jsou například výbuchy nebo střelba.

Ovládací prvky jsou umístěny pohodlně přímo na náhlavní sadě ClearChat Pro a lidé tak mají rychlý přístup k funkcím jako jsou změna hlasitosti nebo ztlumení zvuku („mute“). Náhlavní sada je vybavena mikrofonem s funkcí potlačení okolního hluku, který – aby odpovídal osobním potřebám každého uživatele – je umístěn na ohebném raménku, takže je snadné jej nastavit do požadované vzdálenosti od úst. A jedna praktická vlastnost navíc: raménko s mikrofonem vydává jemnou červenou záři ve chvíli, kdy je mikrofon vypnut tlačítkem „mute“ a uživatelé tak mohou mít klid a jistotu, že co právě říkají, nikdo jiný přes mikrofon neuslyší.

Pro uživatele náhlavních sad, kteří hledají výjimečné pohodlí, nabízí náhlavní sada ClearChat Comfort připojovaná přes USB polstrovaný pásek přes hlavu a plyšové náušníky. Hlavový pásek a mikrofon je možné snadno nastavit pro potřeby jednotlivých uživatelů. Ještě větší pohodlí přinášejí ovládací prvky pro hlasitost a ztlumení zvuku umístěné na kabelu náhlavní sady.

Obě náhlavní sady spolupracují s oblíbenými aplikacemi pro volání přes Internet, včetně Skype, Windows Live, Yahoo! a AIM.

Váš názor | MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP

Témata článku: Internet, USB, Poslech hudby, Zvuk, Poslech, Mikrofony k pc, Dokonalé rozhraní, Mikrofony, Gina, Nový laser, Hraní, Příjemný pocit, Herní režim, Ideální laser, Hraná hra, Požadovaná vzdálenost, Páska, Zvuková kvalita, Comfort, Výjimečný zážitek, Ovládací aplikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší