Logitech představuje omyvatelnou, ultra odolnou klávesnici

Polití a prach nejsou pro novou omyvatelnou klávesnici Logitech Washable Keyboard K310 žádnou hrozbou
Logitech představuje omyvatelnou, ultra odolnou klávesnici

NEWARK, Kalifornie — 22. srpna 2012 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila novinku ve své řadě klávesnic pro PC: omyvatelnou klávesnici Logitech® Washable Keyboard K310. Můžete jen lehce setřít prach, ale také jí dopřát důkladné opláchnutí v kuchyňském dřezu – tato klávesnice se prostě snadno čistí i vysychá. Současně je navržena pro pohodlné psaní díky obvyklému rozložení kláves a štíhlému tenkému profilu.

Omyvatelnou klávesnici Logitech Washable Keyboard K310 je možné mýt ručně, kdykoli budete chtít, a lze ji ponořit vody (s výjimkou USB kabelu) o hloubce až 30 cm. Praktické výtokové otvory v zadní části klávesnice umožňují snadné vysychání, zatímco popisky kláves jsou tištěny laserem a mají UV potah, takže je tak jistější, že písmenka mytím nevyblednou. Klávesy navíc vydrží až pět milionů úhozů, což znamená, že tato klávesnice snese jak mytí, tak úporné psaní.

„Všichni jsme zažili onen okamžik zděšení – následovaný panikou – kdy se nám na celou klávesnici vylije šálek kávy nebo minerálka,“ říká Sophie Le Guen, hlavní ředitelka divize myší a klávesnic ve společnosti Logitech. „A protože život je takový a jeho legrácky se budou dít dále bez ohledu na to, jak jste opatrní, společnost Logitech vytvořila omyvatelnou klávesnici Logitech Washable Keyboard K310, která bude vypadat i fungovat jako nová – i po dlouhé době.“

Odolná a přitom pohodlná – moderní design této nové klávesnice s tlačítky v plné velikosti bude ladit jak s vaším počítačem, tak pracovním prostorem. Je vybavena funkčními klávesami a numerickým blokem a je kompatibilní s operačními systémy Windows® XP, Windows Vista® a Windows® 7. Díky dvanácti „hot“ klávesám pro okamžitý přístup k internetu, e-mailu, přehrávači, hlasitosti a dalším funkcím máte možnost snadno a rychle otevírat aplikace, které nejčastěji používáte, stiskem jediného tlačítka. A aby byl život ještě snadnější, tato klávesnice nepotřebuje pro nastavení žádný software – stačí ji vybalit z krabice, připojit a začít psát.

Cena a dostupnost

Očekává se, že omyvatelná klávesnice Logitech Washable Keyboard K310 bude v Evropě k dostání v říjnu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 1249 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu společnosti Logitech.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Témata článku: Klávesnice, Accent, Dark, Grid, Keyboard, Light, Media, Medium, Priority, Sans, Sophia, Logitech klávesnice, Švýcarský výrobce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí