Logitech představil stylovou solární klávesnici pro přístroje Apple

Logitech představil stylovou solární klávesnici pro přístroje Apple

Společnost Logitech dnes oznámila, že rozšiřuje nabídku bezdrátových klávesnic se solárním napájením o nový model Logitech® Wireless Solar Keyboard K760 určený pro počítače Mac®, tablety iPad® nebo telefony iPhone®. Nová klávesnice navazuje na předchozí modely se solárním napájením, z nichž první byla Logitech® Wireless Solar Keyboard K750 a následovala Logitech® Solar Keyboard Folio pro iPad – nynější model se připojuje pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth® a umožňuje snadno přepínat mezi různými zařízeními. Můžete současně spárovat několik zařízení a stiskem jednoho tlačítka zvolit, se kterým bude klávesnice právě pracovat.

„Notebooky, chytré telefony a tablety jsou všudypřítomné – ať již je lidé používají pro práci nebo zábavu,“ řekl Denis Pavillard, viceprezident divize Experience Design společnosti Logitech. „A protože se celý tento trend točí především kolem zařízení Apple, je úkolem společnosti Logitech pracovat na vylepšení způsobů, jak lidé se svými zařízeními mohou pracovat. Díky bezproblémovému solárnímu napájení, rozložení kláves, které je typické pro klávesnice určené pro zařízení Mac, a pohodlné konstrukci osloví klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K760 uživatele zařízení Apple na celém světě.“

Klepněte pro větší obrázek

Bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K760 je stylová a kompaktní a je vybavena solárními články, které ji průběžně dobíjejí. Umožňuje snadno přepínat mezi zařízeními připojenými přes rozhraní Bluetooth, aniž by je bylo nutné znovu párovat. Můžete tak klávesnici používat pro psaní na počítači Mac, přepnout ji na iPad nebo iPhone a zpět – to vše stiskem jediného tlačítka.

Nová klávesnice dokonale ladí s oblíbenými zařízeními značky Apple – design modelu Logitech Wireless Solar Keyboard K760 je štíhlý, minimalistický a obsahuje klávesy obvyklé pro počítače Mac, jako jsou Command, Brightness, Eject a další. Jedinečný design tlačítek s jemným prohloubením umožňuje psát pohodlně a tiše – a navíc rychleji a přesněji, než na dotykové klávesnici na obrazovce.

Vzhledem k tomu, že klávesnice je navíc vyrobena bez použití PVC, dodává se v plně recyklovatelném balení a napájení zajišťují vestavěné solární články, její dopad na životní prostředí je minimální. Podobně jako předchozí solární klávesnice Logitech se může nabíjet v jakýchkoli světelných podmínkách – stačí přítmí nebo světlo lampičky, uvnitř místnosti nebo venku. Je-li klávesnice plně nabita, vydrží fungovat nejméně tři měsíce, a to i v úplné tmě (předpokládá se průměrné používání osm hodin denně).

Cena a dostupnost 

Očekává se, že solární bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K760 bude v Evropě k dostání v červenci 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 1999 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu.

Další článek: Dell XPS One 27: počítač v monitoru soupeří s iMacem

Témata článku: Klávesnice, Wireless, Celá místnost, Bezdrátové telefony, Chytrý model, Předchozí model, PVC, Keyboard, Logitech klávesnice, Klávesnice bluetooth, Úplná tma, Solar, Nový notebook levně na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 105

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 56Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky