Logitech oznamuje kompaktní bezdrátovou klávesnici

Logitech oznamuje kompaktní bezdrátovou klávesnici

společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila pohodlnou kompaktní klávesnici, která vám umožní vychutnat si větší komfort s vaším notebookem nebo netbookem díky rozložení kláves, na které jste zvyklí. Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 byla navržena tak, aby ušetřila místo, a tak je o 20 procent menší než standardní klávesnice. „Společnost Logitech chápe, že klávesnice představují určité omezení dnešních laptopů a netbooků, a proto náš nejnovější model umožňuje uživatelům trochu roztáhnout své prsty a užívat si pohodlí známého rozložení kláves - bez toho, že by obětovali kompaktnost a snadnost použití," řekl Thibauld Nolf, evropský produktový manažer pro klávesnice a komba ve společnosti Logitech. „Logitech Wireless Keyboard K360 nabízí snadné nastavení a životnost baterie trvající roky, navíc má klávesy pro internet a média, abyste mohli snadno ovládat svou zábavu jediným dotykem."

Klepněte pro větší obrázek

Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 vám zajistí prakticky bezstarostný provoz, protože má (v závislosti na použití) životnost baterie až tři roky a nastavení typu plug-and-play, s nímž se připojíte za pouhých několik sekund. Pokročilá technologie 2,4 GHz bezdrátového připojení od Logitechu vám přináší stejnou spolehlivost, jaké má kabelové připojení, přitom ovšem bezdrátové pohodlí a volnost.
Kromě toho má miniaturní přijímač Logitech Unifying tak malé rozměry, že může zůstat trvale ve vašem notebooku a není nutné jej odpojovat, když jste na cestách. Můžete také snadno přidat další kompatibilní myš, klávesnici nebo doplňkovou číselnou klávesnici, aniž byste se museli starat o další USB přijímače.

Cena a dostupnost

Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 by měla být dostupná v Evropě od konce června za doporučenou maloobchodní cenu 749 Kč. Chcete-li se o modelu Logitech Wireless Keyboard K360 dozvědět více, navštivte prosím www.logitech.com.
 

Témata článku: Klávesnice, Keyboard, Wireless, Bezdrátová klávesnice s myší, Logitech klávesnice, Bezdrátové kombo, Jediný kabel, Životnost, Malá spolehlivost, Snadná cesta, Kompaktní rozměr, Připojená klávesnice

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí