Logitech - úsporná chladicí podložka pro notebooky

Logitech - úsporná chladicí podložka pro notebooky

Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila energeticky úspornou podložku pod notebooky Logitech® Cooling Pad N200, díky níž budete mít více pohodlí bez ohledu na to, kde svůj notebook používáte – třeba na pohovce, v posteli nebo dokonce na podlaze.

Klepněte pro větší obrázek

Podložka Logitech Cooling Pad N200 nabízí v kategorii podobného příslušenství nesrovnatelně nejlepší chlazení zajištěné prakticky nehlučným nakloněným větráčkem s velkou mřížkou. Vzduch se bez překážek snadno a rovnoměrně nasává ze zadní strany a z boků a rychlost větráčku lze měnit ve dvou stupních nebo jej úplně vypnout, takže proud chladicího vzduchu můžete upravovat podle svých představ. Protože je ventilátorek napájen přes USB, je navržen tak, aby představoval co nejmenší zátěž pro baterii vašeho notebooku.

Klepněte pro větší obrázek

„Podložka Cooling Pad N200 je prostě ten pravý doplněk, který váš notebook dokáže skvěle ochladit,“ řekl Denis Pavillard, viceprezident marketingu produktů divize příslušenství pro notebooky společnosti Logitech. „Když se notebooky používají na nerovném povrchu nebo bez dobrého odvětrání, snadno se přehřívají. Podložka Logitech Cooling Pad N200 tento problém řeší, protože notebook chladí bez ohledu na to, kde jej chcete používat.“

Navíc je nová podložka pod notebooky Logitech Cooling Pad N200 velmi lehká, má štíhlý design a snadno se přenáší z místnosti do místnosti.

Cena a dostupnost

Očekává se, že podložka pod notebooky Logitech Cooling Pad N200 bude v České republice k dostání koncem června za doporučenou maloobchodní cenu 990 Kč. Podrobnější informace o podložce Logitech Cooling Pad N200 můžete získat na adrese www.logitech.com

Google pracuje na WebRTC. Umožní videotelefonii přímo v prohlížeči

Témata článku: Notebooky, Místnost, Postel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší