Logitech - nová podložka pod notebook s vysouvacím touchpadem

Logitech - nová podložka pod notebook s vysouvacím touchpadem

Abyste mohli svůj notebook ovládat pohodlně – přímo na klíně – společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila podložku pod notebook Logitech® Touch Lapdesk N600 vybavenou velkým touchpadem, který vám umožní snadněji než kdykoli dříve navigovat kurzor, rolovat dlouhé stránky a hladce procházet internet.

Klepněte pro větší obrázek

„Již jsme viděli různé způsoby, jak se lidé snaží chránit svůj klín před teplem, které vydávají jejich notebooky – používali leccos: od polštářů až po domácí mazlíčky,“ řekl Denis Pavillard, viceprezident marketingu produktů divize příslušenství pro notebooky společnosti Logitech. „Naše podložky pod notebooky jsou mnohem účinnější a – díky doplnění o vícedotykový touchpad – vám dávají možnost snadněji se pohybovat ve vašich oblíbených stránkách na internetu, aniž by bylo nutné připojovat další periferie.“

Klepněte pro větší obrázek

Podložka Logitech Touch Lapdesk N600 má vysouvací touchpad s úhlopříčkou 5 palců (téměř 13 centimetrů) s vícedotykovým ovládáním. Jedním prstem posouváte kurzor myši, dvěma prsty můžete rolovat delší stránky a švihem tří prstů můžete přecházet mezi jednotlivými stránkami a obrázky.

Konstrukce podložky pod notebook je tvořena více vrstvami, které izolují teplo vyzařované notebookem a chrání vás tak před jeho účinky, takže můžete notebook používat v pohodlí a bez zahřívání. Protiskluzový povrch podložky pomáhá udržet notebook na svém místě. Používání je jednoduché – stačí připojit miniaturní bezdrátový přijímač Logitech Unifying do USB portu a můžete začít. Vaše pohodlí nebude rušit ani nutnost měnit často baterie, protože tato nejnovější podložka pod notebooky se značkou Logitech nabízí výdrž baterií až šest měsíců.

Cena a dostupnost

Očekává se, že podložka pod notebooky Logitech Touch Lapdesk N600 bude v Evropě k dostání počátkem června za doporučenou maloobchodní cenu 1700 Kč.

Témata článku: Notebooky, Touchpad, Touch

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje