Logistické řešení společnosti CCV založené na systému Navision ocenila odborná porota konference LOG-IN

16. ledna 2006
Intel opouští značku Pentium
Praha, 16. ledna 2005: Partner řešení Microsoft Dynamics získal ocenění za efektivní logistické řešení s plnou podporou standardů EU založené na platformě Microsoft Navision.
Logistické řešení společnosti CCV založené na systému Navision ocenila odborná porota konference LOG-IN

Společnost CCV, certifikovaný partner společnosti Microsoft, zaznamenal významný úspěch na druhém ročníku konference LOG-IN věnovaném inovacím a novým projektům v oblasti logistiky. Řešení společnosti CCV pro logistické centrum Jednoty Opava v Hlučíně zaujalo jednoduchostí a efektivitou, za kterou dostalo od poroty ocenění v kategorii IT podpora pro logistiku. Stejný projekt pořadatel konference spolu se sdružením GS1/EAN Česká republika ohodnotil jako nejlepší v oblasti využití evropských standardů systému GS1.

"Projekt IT řešení logistického centra Jednoty Opava založený na Microsoft Navision, který realizovala společnost CCV je jednoduchým komplexním řešením konkrétního problému, které lze za jistých podmínek aplikovat i v jiných oblastech," ohodnotil projekt člen poroty Subodh Kumar, ředitel nákupu a logistiky ČSOB.

Implementace Microsoft Navision ve spotřebním družstvu Jednota Opava umožnila sjednocení stávajících informačních systémů a zvýšila tak efektivitu interních firemních procesů. Díky dodržení standardů GS1 nabízí systém otevřenou komunikaci s okolním prostředím a usnadňuje tak nejen spolupráci Jednoty Opava se zákazníky, ale také případné další rozšiřování informačního systému o produkty třetích stran.

Další informace o projektu najdete na http://www.microsoft.com/cze/businesssolutions/partnersolutions/obchod/JednotaSDOpava.asp

 

O společnosti CCV
Společnost CCV, s.r.o. byla založena v roce 1992 v Brně. Od svého vzniku se specializuje na komplexní služby v oboru IS / IT zejména pro obchodní společnosti. K produktům, které nabízíme patří podnikový informační systém (MBS Navision), speciální řešení pro obchodní komunikaci a výměnu dat v prostředí Internetu (platforma Oracle), EDI řešení Orion sloužící pro automatickou elektronickou výměnu dat (EDI, XML) mezi obchodními partnery a řada dalších služeb, které produktové portfolio doplňují tak, abychom byli schopni vyhovět náročným, často velmi pestrým a různorodým požadavkům našich zákazníků. Společnost CCV, s.r.o. má centrálu v Brně, pobočky v Olomouci a Opavě a je certifikována dle systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2001

O Microsoft Dynamics
Microsoft Dynamics je rodina řešení pro řízení financí, vztahů se zákazníky a dodavatelských řetězců, která pomáhají malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji. Tato integrovaná a adaptabilní obchodní řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

Váš názor Další článek: Intel opouští značku Pentium

Témata článku: Microsoft, Systém výměny, Komplexní projekt, Orion, Opava, Firemní zákazník, Olomouc, Náročné prostředí, Velká efektivita, Firemní komunikace, Velká komunikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší