LOGICACMG OTEVÍRÁ V BRNĚ TECHNOLOGICKÉ CENTRUM PRO VÝZKUM A VÝVOJ, TECHNICKOU PRÁCI A PODPORU ZÁKAZNÍKŮ

České centrum bude součástí špičkové světové sítě služeb zákazníkům, vytvoří v Brně 300 pracovních míst
LOGICACMG OTEVÍRÁ V BRNĚ TECHNOLOGICKÉ CENTRUM PRO VÝZKUM A VÝVOJ, TECHNICKOU PRÁCI A PODPORU ZÁKAZNÍKŮ

6. září 2006

 

Společnost LogicaCMG, jeden z předních evropských poskytovatelů IT služeb a globální lídr
v oblasti posílání zpráv, plateb, obsahu a správy informací o zákaznících v telekomunikačním průmyslu, dnes otevřela v Brně své první technologické „supercentrum.“ Rozšířené centrum Global Customer Service Network bude poskytovat zákazníkům společnosti LogicaCMG jediný koordinovaný zdroj podpory, který je úzce provázán s výzkumem, vývojem a technickou činností. 

 

Propojení týmů podpory zákazníků, výzkumu, vývoje a technické práce v jediném centru umožňuje společnosti LogicaCMG dosáhnout vyššího standardu služeb zákazníkům, protože může plně využívat své odborné inženýry. Jedná se o první středisko z chystané sítě supercenter a místních pracovišť, které LogicaCMG Telecoms otevírá. Brno si v posledních letech vybudovalo pověst technologické excelence a bylo pečlivě vybráno jako ideální místo ve střední Evropě.

 

Společnost LogicaCMG působí v České republice od roku 1993 a v současné době patří mezi deset největších poskytovatelů IT služeb v zemi. Brno bylo vybráno díky kvalitě a odbornosti stávajících a potenciálních zaměstnanců a také díky vysoké úrovni místní infrastruktury.
V období 2006 až 2007 plánuje LogicaCMG vytvořit v regionu celkem 300 nových pracovních míst.

 

„Nové centrum sjednotí naše týmy implementace, podpory, výzkumu a vývoje a díky tomu bude zákazníkům poskytovat mimořádnou úroveň podpory a služeb. Model umístění několika oddělení na stejném místě nám umožňuje úzce spolupracovat se zákazníky a trvale jim poskytovat rychlé a efektivní služby. Spolupráce mezi různými oblastmi odbornosti má obrovský význam pro zajištění dlouhodobé spokojenosti zákazníků na globálním trhu,“ řekl David King, technologický ředitel společnosti LogicaCMG Telecoms.

 

Střední Evropa je čím dál atraktivnější pro společnosti, které chtějí svým zákazníkům poskytovat globální služby, a to především díky zdejší dostupnosti vysoce schopných a kvalifikovaných technologických pracovníků,“ řekl Joe Walsh, viceprezident společnosti LogicaCMG Telecoms v České republice. „Rozhodli jsme se umístit první z našich supercenter v Brně, protože jako Silicon Valley České republiky má velmi atraktivní nabídku technických talentů a kvalitně vzdělaných absolventů univerzit.

 

 

O společnosti LogicaCMG

LogicaCMG je významný mezinárodní poskytovatel IT služeb. Zaměstnává 30 000 lidí ve 36 zemích. Společnost LogicaCMG využívá hluboké znalosti různých odvětví a úspěšný model poskytování služeb, aby pomohla svým zákazníkům vybudovat a udržet si vedoucí pozice. Klientům na rozmanitých trzích včetně telekomunikací, finančních služeb, energetiky a distribučních sítí, průmyslu, distribuce, dopravy a veřejné správy poskytuje služby podnikového poradenství, systémové integrace a outsourcingu IT a podnikových procesů. Ústředí společnosti LogicaCMG je v Evropě a její akcie jsou kótovány na Londýnské burze a na burze Euronext v Amsterdamu (LSE: LOG; Euronext: LOG). Další informace jsou k dispozici na webu  www.logicacmg.com/telecoms .

 

Váš názor Další článek: Novinky z hardwaru: Athlon FX-60 za poloviční cenu? Jmenuje se Athlon X2 5200+

Témata článku: King

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší