LLP představuje řešení Pivotal na platformě Oracle

11. září 2001
Tým iPaqu k pronajmutí
Flexibilní a cenově efektivní řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) pro uživatele databáze Oracle
LLP představuje řešení Pivotal na platformě Oracle

Praha, 6. září 2001 – Společnost LLP Group, dodavatel finančních a obchodních softwarových řešení, představuje na českém trhu softwarové řešení pro řízení vztahů se zákazníky Pivotal na platformě Oracle. Tato nabídka umožní společnosti Pivotal a jejím partnerským firmám (jako např. LLP Group), oslovit trh uživatelů databáze Oracle, jehož hodnota v současnosti dosahuje 2,4 mld. dolarů, s flexibilním a cenově efektivním řešením. Toto řešení je unikátně navržené k tomu, aby nabídlo firmám možnost implementovat osvědčené aplikace Pivotal na platformě Oracle 8i, Microsoft SQL Server 2000 nebo v kombinaci obou.

„Pivotal předstihuje konkurenci s inteligentnějším a flexibilnějším technologickým řešením a cenově efektivnější implementační strategií vhodnou pro nižší firemní rozpočty,“ říká Norm Francis, prezident a vrchní výkonný ředitel (CEO) společnosti Pivotal a dodává: „Naše technologie jsou založené na nejnovějších a kvalitnějších standardech, čímž uspokojujeme potřeby firem, které to myslí vážně s řízením vztahů se svými zákazníky vedoucím ke zvýšení hodnoty firmy pro akcionáře.“

„Pivotal poskytuje velmi hodnotnou nabídku pro firmy, které uvažují efektivně a chtějí vidět okamžité obchodní přínosy,“ říká Tim Cobbold, výkonný ředitel LLP Group. „Jsme hrdí, že můžeme tato řešení na trzích střední a východní Evropy nabízet. S využitím nového řešení Pivotal na platformě Oracle budou naši zákazníci schopni využít svou stávající IT infrastrukturu a uchránit tak investice do databázových technologií Oracle,“ dodává Tim Cobbold. 

Obrovská tržní příležitost

Oracle v současnosti reprezentuje více než 66 % celosvětového databázového trhu, což otevírá novou řadu příležitostí pro Pivotal a jeho obchodní partnery. S nabídkou řešení postaveného na platformě Oracle, rozšiřuje Pivotal výrazně své působení na trhu přímým zacílením na uživatele technologií Oracle a vylepšuje své vztahy se systémovými integrátory, kteří pracují s vyhledávanými technologiemi Oracle.

Podle slov Norma Francise se tržní příležitost Pivotalu velmi významně rozšířila. „Potenciální zákazníci a partneři nám říkali, že hledají cenově efektivnější alternativy ke stávajícím dodavatelům na databázové platformě Oracle. Nyní, naše přímé prodejní kanály, obchodní partneři a systémoví integrátoři mohou naplnit tyto požadavky trhu prostřednictvím nabídky osvědčeného řešení poskytujícího rychlý dopad na podnikání.“

Flexibilní a škálovatelná architektura

Řešení společnosti Pivotal se vyznačuje nejpokročilejší a škálovatelnou architekturou určenou pro řízení poptávkového řetězce (DCM) a řízení vztahů se zákazníky (CRM). Tato                n-úrovňová modulární architektura je postavena na nejnovějších standardech včetně COM+, XML, SOAP a webových služeb. Architektura zahrnuje vrstvu datových služeb, která řídí veškeré datové transakce, aplikační vrstvu řídící obchodní pravidla a prezentační vrstvu, která definuje zkušenosti koncového uživatele. Unikátní schopnosti vrstvy datových služeb umožňují Pivotalu podporovat více heterogenních databázových platforem v rámci jedné zákaznické implementace.

Obchodním přínosem této technické flexibility je skutečnost, že uživatel může v některých lokalitách nasadit řešení Pivotal na databázové platformě Oracle a hladce jej integrovat s řešením běžícím v jiných lokalitách na platformě Microsoft SQL Server 2000.

 

O Pivotal Corporation

Pivotal Corporation umožňuje velkým a středním společnostem na celém světě rychleji a efektivněji získávat, obsluhovat a spravovat zákazníky pomocí řetězů poptávkových sítí založených na XML, které poskytují personalizovanou znalost zákazníků ve všech styčných bodech v reálném čase. Tyto sítě sjednocují internetové obchodování, CRM, elektronický prodej (eSelling) a bezdrátové technologie pro správu vzájemných vztahů mezi zákazníky, obchodními partnery a zaměstnanci; usměrňují inteligentní obchodní transakce v multikanálovém prodeji; bezproblémově integrují poptávkové a nabídkové řetězce a plně využívají nejnovější standardy.

Řešení společnosti Pivotal se prodávají v 35 zemích a jsou k dispozici v anglické, francouzské, německé, španělské, portugalské, švédské, japonské a čínské verzi. Celosvětové portfolio klientů Pivotalu zahrnuje více než tisíc organizací v tradičních, obchodních a veřejných sektorech trhu včetně nové digitální ekonomiky; mimo jiné KPMG, Intrawest Corporation, Goldman Sachs, Emerson Electric, US Filter, Ericsson, Nissan Motor Corp., HarperCollins Publishers, Qiagen Inc., Deutsche Bank, Trader.com, Southern Company, Lucent Technologies, Inc., NEC, Deloitte & Touche, Principal Financial Group a Red Cross Australia.

Pivotal je veřejně obchodovatelná společnost v rámci NASDAQ pod symbolem „PVTL“ a na Torontské burze cenných papírů pod symbolem „PVT“. Další informace naleznete na adrese společnosti http://www.pivotal.com .

 

O firmě LLP Group

 

Společnost LLP Group byla založena v Praze roku 1992 a profiluje se jako dodavatel špičkových obchodních a finančních softwarových řešení v regionu střední a východní Evropy. Jádrem nabídky LLP je software pro měření a zúčtování času time@work, finanční systém SunSystems, výrobní software Fourth Shift, CRM řešení společnosti Pivotal a software Ariba B2B eCommerce. V roce 1995 začala východoevropská expanze firmy a v současnosti má pobočky v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Sofii, Varšavě a Záhřebu. Kromě toho řídí LLP Group projekty například v Německu, Itálii, Jižní Africe, Venezuele, Japonsku, USA nebo Izraeli. Počet zaměstnanců přesahuje 100, obrat v roce 2000 činil 5,27 mil. USD.

 

Řada klientů LLP Group zahrnuje firmy ze všech oborů podnikání – od petrochemie po televizní stanice. Mezi klienty LLP Group patří například firmy BP, Schöller, Johnson &

Johnson, Pfizer, Motorola, Roche, KPMG, UPS, Regus a UPC.

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte: 

 

Tereza Kodešová                                            Daniela Beranová

LLP Praha                                                      Herald Communications

Tel.: (02) 840 016 73                                      Tel.: (02) 2423 2650

Tereza.Kodesova@llpgroup.com                    beranova@herald-pr.cz 

www.llpgroup.com

 

 

Váš názor Další článek: Tým iPaqu k pronajmutí

Témata článku: Johnson, Emerson, Nissan, Venezuela, Sofia, Deutsche Bank, Pfizer, Švédská služba


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 16

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek | 73

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu