LLP dodává Pivotal Integration Engine

10. února 2002
Nová Java 2 verze 1.4
Pivotal Integration Engine rychle a levně integruje CRM řešení s ostatními podnikovými aplikacemi
LLP dodává Pivotal Integration Engine

Praha, 4. února 2002 – LLP Group, dodavatel finančních a obchodních řešení, představuje na českém trhu nový produkt pro integraci podnikových aplikací - Pivotal Integration Engine. Tento produkt je určen k cenově efektivní integraci a synchronizaci CRM softwaru společnosti Pivotal s back-office systémy a s běžně používanými podnikovými aplikacemi.

 

„Integrace aplikací tak, aby tvořily jednotnou podnikovou infrastrukturu, je jedním z časově nejnáročnějších a nejsložitějších úkolů, které stojí před IT manažery,“ říká Evžen Pavlovský, CRM Business Development Manager společnosti LLP Group. Díky tomu, že systém Pivotal Integration Engine využívá otevřené standardy jako např. XML, se významně snižuje časová náročnost, složitost a riziko při integraci více systémů.“

 

Pivotal Integration Engine propojuje systémy a datové zdroje mezi různými aplikačními systémy. Vytváří rámec spolupráce mezi zákazníky, partnery a zaměstnanci, díky němuž si lze vyměňovat informace vysoce interaktivním a individualizovaným způsobem.

 

Analytická společnost AMR Research nedávno napsala: „Strategický integrační rámec je velmi důležitý, protože umožňuje firmám vytvořit základy pro sdílení klíčových informací o dodavatelích, produktech a aktivech se zákazníky a zaměstnanci v rámci vlastních provozních divizí a obchodních partnerů. To je nezbytné pro vývoj strategických podnikových programů, které v budoucnu povedou k vytvoření konkurenčních výhod: správné informace ve správných rukou znamenají lepší rozhodování a zvýšený výkon.“

 

Spojení produktu Pivotal Integration Engine a inteligentní internetové architektury společnosti Pivotal umožňuje rychlou integraci s podnikovými aplikacemi, jako je SAP, PeopleSoft, J.D. Edwards, Lawson, Microsoft Great Plains, Baan a Oracle. Pivotal Integration Engine je rovněž kompatibilní s produkty předních dodavatelů middlewaru, včetně Microsoft BizTalk, WebMethods, TIBCO, SeeBeyond, Scribe a IBM MQ Series. Podporuje obousměrné směrování dokumentů a synchronizaci dat mezi CRM softwarem společnosti Pivotal a předními ERP aplikacemi (Enterprise Resource Planning). Produkt rovněž umožňuje mapovat objekty datových polí a řídit transakce mezi aplikacemi.

 

Spojení inteligentní internetové architektury společnosti Pivotal a nového produktu Pivotal Integration Engine přináší flexibilitu potřebnou k tomu, aby firmy jednoduše udržely kompatibilitu mezi integrovanými systémy a jejich různými verzemi. Rovněž usnadňuje budoucí integraci dalších systémů. Výsledkem je, že zákazníci společností Pivotal a LLP Group mohou za přijatelnou cenu zlepšit fungování svých firem, reagovat na měnící se podmínky na trhu a udržet si náskok před konkurencí.

 

 

O Pivotal Corporation

Pivotal Corporation umožňuje velkým a středním společnostem na celém světě rychleji a efektivněji získávat, obsluhovat a spravovat zákazníky pomocí CRM a eBusiness řešení, které poskytuje personalizovanou znalost zákazníků ve všech styčných bodech v reálném čase. Pivotal řešení sjednocuje internetové obchodování, CRM, elektronický prodej (eSelling) a bezdrátové technologie pro správu vzájemných vztahů mezi zákazníky, obchodními partnery a zaměstnanci; usměrňuje inteligentní obchodní transakce v multikanálovém prodeji; bezproblémově integruje poptávkové a nabídkové řetězce a plně využívá nejnovější standardy.

Řešení společnosti Pivotal se prodávají v 35 zemích. Celosvětové portfolio klientů Pivotalu zahrnuje více než 1300 organizací v tradičních, obchodních a veřejných sektorech trhu včetně nové digitální ekonomiky; mimo jiné KPMG, Intrawest Corporation, Goldman Sachs, Emerson Electric, US Filter, Ericsson, Nissan Motor Corp., HarperCollins Publishers, Qiagen Inc., Deutsche Bank, Trader.com, Southern Company, Lucent Technologies, Inc., NEC, Deloitte & Touche, Principal Financial Group a Red Cross Australia.

Pivotal je veřejně obchodovatelná společnost v rámci NASDAQ pod symbolem „PVTL“ a na Torontské burze cenných papírů pod symbolem „PVT“. Další informace naleznete na adrese společnosti http://www.pivotal.com .

 

O firmě LLP Group

 

Společnost LLP Group byla založena v Praze roku 1992 a profiluje se jako dodavatel špičkových obchodních a finančních softwarových řešení v regionu střední a východní Evropy. Jádrem nabídky LLP je finanční systém SunSystems, CRM řešení společnosti Pivotal, software pro měření a zúčtování času time@work, výrobní software Fourth Shift a software Ariba B2B eProcurement. V roce 1995 začala východoevropská expanze firmy a v současnosti má LLP pobočky v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Sofii, Varšavě a Záhřebu. Kromě toho řídí LLP Group projekty například v Německu, Itálii, Egyptě, Venezuele, Japonsku, USA nebo Kanadě. Počet zaměstnanců přesahuje 130, obrat v roce 2001 činil 6,48 mil. USD.

 

Řada klientů LLP Group zahrnuje firmy ze všech oborů podnikání – od petrochemie přes hotely, pharmaceutické společnosti až po televizní stanice. Mezi klienty LLP Group patří například firmy BP, Ringier, Johnson & Johnson, Motorola, Roche, KPMG, UPS, Marriott Hotels a UPC.

 

LLP Group je kromě jiného sponzorem soutěže pro mladé talentované české a slovenské hudebníky "Talent roku" a podporuje bulharský sirotčinec Katya Vancheva Orphanage.

 

www.llpgroup.com

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte: 

 

Tereza Kodešová                                                       Jana Cenefelsová

LLP Praha                                                                  Herald Communications

Tel.: (02) 840 016 73                                                 Tel.: (02) 2423 2650

Tereza.Kodesova@llpgroup.com                                cenefelsova@herald-pr.cz  

www.llpgroup.com

 

 

Váš názor Další článek: Nová Java 2 verze 1.4

Témata článku: Microsoft, Edwards, Johnson, Emerson, Back Office, Financial Times, Deutsche Bank, Nissan, Sofia, Hotels, Venezuela, Engine


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 23



Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu