Lite-On si drží jednu z předních pozicí na trhu

Lite-On si drží jednu z předních pozicí na trhu

Eindhoven, Nizozemí, 30. července 2007 – Philips and Lite-On It Digital Solutions (PLDS), joint venture společností Royal Philips Electronics a Lite-On IT Corporation (vyrábějící optické mechaniky Lite-On) potvrdil svou přední pozici ve vysokorychlostním vypalování. Lite-On je první značkou na trhu, která představila 20 rychlostní DVD vypalovačku a nahradila tak dlouhodobý 16 rychlostní standard.

LH-20A1P, interní 20 X vypalovačka DVD  byla na trh uvedena v roce 2007. Jelmer Veldman, manažer marketingu společnosti PLDS, Europe zmiňuje: “Ihned po představení nové 20x vypalovačkyDVD jsme zaznamenali nebývalý zájem, což  vedlo ke  zvýšení našeho podílu na trhu. Těší nás, že budeme výrobu této řady rozšiřovat.

Po spojení společností Lite-On IT Corporation a Royal Philips Electronics byla představena řada nových Lite-On 20X vypalovaček DVD.

Všechny 20 rychlostní  vypalovačky Lite-On mají nainstalovanou technologii SmartWrite, umožňující  zrychlení zápisu na jistá média z 16X na 20X, technologie je rovněž cenněna  za  zlepšení kvality pro méně kvalitní media. Optimalizuje strategii zápisu i pro neznámé mediální značky za účelem dosažení nejvyšší možné kvality.

Pro kreativní uživatele, stejně tak jako profesionály, je velmi cenněným doplňkem technologie LightScribe, která umožní vypálit nálepku na disc a to užitím stejného laseru, který je používán k vypalovaní dat. Discu tak dodává kvalitní a reprezentativní vzhled.

Pro pokročilé uživatelé, Lite-On nabízí 20 rychlostní DVD vypalovačku s rozhraním S-ATA zdokonalující výkon v porovnání s rozhraním Parallel ATA (PATA) – kterou lze nalézt na nejnovější DVD vypalovačkách. Rozhraní S-ATA nabízí minimálně 150 MB/s rychlost přenosu dat a eliminuje tak blokování informací a performací.

Externí 20X DVD vypalovačka je vhodná jak pro začátečníky tak pokročilé uživatele. Technologie EZ-DUB umožní kopírování a uchovávání dat pouze jediným kliknutím.  Vypalovačka může být připojena k PC s kabelem USB 2.0 .

Váš názor Další článek: Laserové tiskárny nebezpečné stejně jako kouření? Bohužel realita…

Témata článku: Nálepka, Pata, Royal, Lightscribe, Disco, Pokročilý uživatel, Eindhoven, Dub, Electronics, Pokročilá technologie, Atos, Lite, Jediný kabel, Nový laser

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší