Libor Šrám nastupuje na pozici obchodního ředitele Simac Technik ČR

Praha 24. dubna 2007 – Společnost Simac Technik ČR, přední tuzemský integrátor v oblasti infrastruktury informačních a komunikačních technologií, oznamuje, že s účinností od 23. 4. 2007 jmenuje na pozici obchodního ředitele Libora Šráma. Ten vystřídá ve funkci dosavadního obchodního ředitele Martina Štětku.
Libor Šrám nastupuje na pozici obchodního ředitele Simac Technik ČR

Libor Šrám dosud působil v různých manažersko-obchodních pozicích ve firmách T-Systems, Unisys nebo debis IT Services. Do Simacu přichází po dvouletém působení ve společnosti T-Systems, kde pracoval na pozici výkonného ředitele pro obchod a řízení služeb. Staral se o řízení a rozvoj vztahů s klíčovými klienty, ale také o dlouhodobé projekty.

Nově jmenovaný obchodní ředitel Libor Šrám se může pochlubit jak technickými, tak manažerskými a obchodními zkušenostmi z oblasti IT. Má též zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí globálních korporací. Ze svého působení v předchozích zaměstnáních si přináší hlubokou znalost rozpočtových plánovacích procesů, se silným zaměřením na prodej a týmový management. Velmi dobře je obeznámen s požadavky zákazníků a jejich očekáváními pro oblast IT.
 
„Jsem přesvědčen, že Libor využije svých bohatých dosavadních zkušeností k dalšímu rozvoji obchodní divize Simacu jakož i k výraznější orientaci na poskytování širokého portfolia IT služeb našim zákazníkům,“ uvedl Jaroslav Štefl, výkonný ředitel společnosti Simac Technik ČR, a.s.
 
Libor Šrám (47) vystudoval obor Technická kybernetika na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Svůj volný čas věnuje rodině a golfu.

Témata článku: Golf, Bohatá zkušenost, Výkonný ředitel, Obchodní ředitel, Technický ředitel

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?