LG znovu jedničkou mezi výrobci plazmových obrazovek

Praha, 14. listopadu 2006 --- Společnost LG Electronics, přední světový výrobce spotřební elektroniky, se ve třetím čtvrtletí 2006 znovu dostala na pozici největšího světového výrobce plazmových obrazovek. Tento výsledek zveřejnila celosvětová analistická společnost Display Search 29. října 2006. Analýza dále uvádí, že LG dosáhla 33% podílu na trhu s 910 000 prodanými obrazovkami právě za třetí čtvrtletí.
LG znovu jedničkou mezi výrobci plazmových obrazovek

Začátkem třetího čtvrtletí zavedla společnost LG na svých výrobních linkách A-1 a A-2 novou technologii, pomocí které je schopna nařezat ze základní desky skla osm skleněných panelů namísto dosavadních šesti. Realizací této komplexní technologie se společnosti LG podařilo výrazně zvýšit produktivitu výroby. Po zavedení této technologie bude nyní měsíčně opouštět každou z výrobních linek A-1 a A-2 až okolo 60 000 panelů. To znamená, že v úhrnu je společnost LG nyní schopna vyrábět 550 000 panelů měsíčně a jejím cílem je dosáhnout ke konci tohoto roku celkové produkce 3 300 000 panelů.

 

Společnost LG Electronics přitom očekává, že světový trh s plazmovými televizory dosáhne koncem roku úrovně 12 milionů jednotek, s dalším očekávaným růstem až na 25 milionů jednotek do roku 2010.

 


 

O LG Electronics CZ, s. r. o.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou republiku. S růstem společnosti byla v září 2005 otevřena kancelář v Bratislavě.

LG Electronics je přední světový lídr a inovátor v technologiích, inovacích a designu. Svou pozici si pravidelně upevňuje získáváním mezinárodních prestižních ocenění. Kvalitu výrobků a jejich velkou oblíbenost mezi spotřebiteli potvrzuje celosvětové prvenství v prodeji hned několika produktových skupin výrobků.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto skupin:

·         klimatizační jednotky (Art Cool pro využití v domácnostech, Multi Split pro využití ve velkých budovách, VRV systémy pro využití v ohromných mnohopodlažních centrech)

·         domácí spotřebiče (americké chladničky, francouzské chladničky, klasické chladničky, mrazničky, myčky, mikrovlnné trouby, pračky, sušičky, vysavače)

·         spotřební elektronika (plazmové a LCD televizory, projektory, systémy domácího kina, DVD přehrávače a rekordéry, mikrosystémy, minisystémy, autorádia a navigace.)

·         IT produkty (MFM a LCD monitory; optické a Blu-ray mechaniky)

·         mobilní telefony

Již během své krátké  existence se LG Electronics CZ výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Česku i na Slovensku. Zajímavé produkty oblíbené u zákazníků, nepřehlédnutelné kampaně, stejně tak netradiční projekty jako LG Tour 2004 či sponzorské a charitativní akce jako jsou Dětský den LG a LG Adventní benefiční koncert patří k obrazu společnosti LG na lokálním trhu. Pro více informací navštivte: cz.lge.com a www.lgmobile.cz

V případě zájmu o bližší informace, prosím, kontaktujte:

Věra Formanová                                 gsm: +420 737 648 132                         e-mail: formanova@lge.com

PR & Web Coordinator

 

Alice Czepcová                                  gsm: +420 724 012 616                         email: alice.czepcova@amic.cz

Account Manager, AMI Communications


Váš názor Další článek: Microsoft dočasně označoval Gmail za virus

Témata článku: Electronics, Televizory v akci, Televizory LG 2016, Alice


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 37

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 27Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch