LG uvádí na trh nový mobilní telefon F3000 v luxusním designu sportovního vozu

Praha, 22. února 2006 --- Společnost LG Electronics, světová čtyřka v oblasti mobilních telefonů, představuje mobilní telefon LG-F3000 s designem luxusního sportovního vozu. Tento dokonalý AutoMobil od LG, svými jemnými konturami kopíruje aerodynamickou siluetu sporťáku a provedení je navíc dokonale skloubeno s funkčními detaily. Reproduktory připomínají svým vzhledem světla automobilu a externí LCD displej je usazen podobně jako kokpit závodního vozu.
LG uvádí na trh nový mobilní telefon F3000 v luxusním designu sportovního vozu

Lahůdka pro všechny fanoušky mobilních telefonů a luxusních sportovních automobilů. Nejen design Vás vezme za srdce, ale také veškerá podpora uvnitř telefonu a mnoho funkcí. Při otevření či zavření telefonu se ozývá zvuk motoru a dynamickou tapetu na displeji tvoří obrázky špičkových sportovních vozů. Dokonce i upozornění na příchozí zprávu a tón kláves lze místo klasického pípnutí či melodie nastavit jako klakson auta.

 

Telefon LG F3000 je vybaven celou řadou užitečných funkcí: fotoaparátem s bleskem a rozlišením 1,3 megapixelu, konektivitou s technologiemi jako je bezdrátové Bluetooth™, WAP, MMS a klientem elektronické pošty. A navíc nabízí zabudovaný MP3 přehrávač s duálním stereo zvukem.

 

“Díky spojení inovativních technologií a špičkového designu tohoto modelu si společnost LG připsala další model, který udává směr mobilní komunikace a učinila tak další krok k upevnění svojí pozice v Evropě”,  uvedl pan Mun-hwa Park, president a výkonný ředitel společnosti LG Electronics Mobile Communications Company.

Telefon LG F3000 přijede v nejbližších dnech v luxusní šedostříbrné metalíze do Čech a odstartuje svůj prodej již 1. března 2006, připraven ke zkušební jízdě a prodeji u všech dobrých prodejců mobilních telefonů na volném trhu za doporučenou maloobchodní cenu Kč 8.190,- vč. DPH.

 

Funkce
 • GPRS třídy 10, GSM 900 / 1800 / 1900 MHz
 • Fotoaparát s rozlišením 1,3 megapixelu se zabudovaným LED bleskem
 • 3x digitální zoom a samospoušť
 • WAP 2.0, JAVA 2.0, záložky
 • SMS, MMS, EMS, elektronická pošta
 • 1.000 položek v telefonních kontaktech
 • Bluetooth™
 • Přehrávač MP3
 • 40 MB sdílené paměti
 • Duální stereo reproduktory (10 x 15Φ)
 • 40 polyfonní vyzvánění
 • Integrovaná anténa

 

Specifikace

 

 •  Rozměry: 87,9 mm x 45,3 mm x 23,9 mm
 •  Hlavní displej: 128 x 160 bodů, 1,77 palcový TFT displej s 65 tis. barvami
 •  Externí displej: 96 x 96 bodů, 1,17 palcový OLED displej s 65 tis. barvami
 •  Baterie: 1000mAh (Li-ion)


O LG Electronics CZ, s. r. o.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou Republiku.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky), spotřební elektronika (televize včetně plazmových, LCD, projekčních a plochých, mikrosystémy, minisystémy, autorádia, MP3 přehrávače, kompletní sortiment DVD / video – přehrávače, rekordéry, kombinované přístroje, systémy domácího kina), IT produkty (MFM, LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony.

Již během své krátké  existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Čechách i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství. V prodeji již během prvního roku působení na trhu v ČR jsme se stali jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

Témata článku: Auto antény, Slovenská televize, Mobilní telefony LG, Luxusní rozlišení, Sdílená jízda, MMS, Luxusní elektronika, Palcový displej, Line, Televize LG

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu