LG představuje nejrychlejší DVD vypalovačku

Praha, 26. května 2006 --- Společnost LG Electronics uvádí na český a slovenský trh nejrychlejší DVD vypalovačku na světě. Jedná se o model interní mechaniky Super Multi GSA-H10N, který zvládá zápis na DVD-RAM rychlostí 12x, DVD+R DL 10x a DVD-R DL 6x. Znatelně tak posouvá hranice oproti všem ostatním konkurenčním produktům.
LG představuje nejrychlejší DVD vypalovačku

Hlavní výhodou modelové řady Super Multi je možnost zápisu na všechny dostupné DVD formáty včetně DVD-RAM. To ocení hlavně ti, kdo upřednostňují maximální kvalitu zálohování dat na tato média. Nyní navíc ke kvalitě přibývá i ojedinělá rychlost zápisu. LG si tak nadále upevňuje pozici jedničky na českém i slovenském trhu DVD vypalovaček a podtrhává tak postavení, které má
i celosvětově.

 

Vypalovačka Super Multi GSA-H10N bude v prodeji od 1.6.2006 za 1.190,- Kč bez DPH, k dispozici v černé, šedé a stříbrné barvě.


O LG Electronics CZ, s. r. o.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou Republiku.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky), spotřební elektronika (televize včetně plazmových, LCD, projekčních a plochých, mikrosystémy, minisystémy, autorádia, MP3 přehrávače, kompletní sortiment DVD / video – přehrávače, rekordéry, kombinované přístroje, systémy domácího kina), IT produkty (MFM, LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony.

Již během své krátké  existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Čechách i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství. V prodeji již během prvního roku působení na trhu v ČR jsme se stali jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

O LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (Korejská burza cenných papírů: 06657.KS) je předním světovým lídrem v oblasti elektronických, informačních a komunikačních produktů, které uspokojují i ty nejnáročnější potřeby zákazníků. S konsolidovanými tržbami ve výši 37,7 miliard amerických dolarů a zahraničním prodejem ve výši 32,6 miliard amerických dolarů (86% z celkového prodeje). Společnost LG Electronics se skládá ze 4 samostatných obchodních společností: Mobilní komunikace, Digitální aplikace, Digitální displeje a Digitální média. LG Electronics zaměstnává více než 72.000 zaměstnanců pracujících v 77 obchodních zastoupeních po celém světě, vlastní 17 výzkumných a vývojových center včetně vlastního designérského centra a 14 továren. Pro více informací o LG Electronics navštivte webové stránky www.lge.com.

 

(MC) Společnost Mobilní komunikace LG Electronics

Společnost Mobilní komunikace LG Electronics je předním světovým výrobcem telefonů WCDMA (UMTS), CDMA a GSM, a nejrychleji rostoucím výrobcem mobilních telefonů na světě. Společnost nabízí kompletní sortiment řešení pro drátový i bezdrátový přenos a postupným zvyšováním podílu na mezinárodnímu trhu 3G mobilních telefonů rychle upevňuje svůj celosvětový význam.

 

(DA) Společnost Digitální aplikace LG Electronics

Společnost Digitální aplikace LG Electronics je technologickým lídrem a průkopníkem v přibližování posledních novinek z oblasti domácích spotřebičů nejširší veřejnosti. LG DA poskytuje spotřebitelům kompletní balíček domácích digitální produktů, který zahrnuje klimatizační jednotky, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, vařiče a vysavače, včetně vestavěných spotřebičů. Díky inovacím produktů a kombinacím s „home network“ systémy si výrobky LG vysloužili uznání po celém světě.

 

 (DD) Společnost Digitální displeje LG Electronics
Společnost Digitální Displeje LG Electronics dodává základní technologie pro špičkové digitální produkty a je světovým lídrem, pokud jde o digitální zobrazovací produkty, včetně plazmových televizorů, LCD televizorů a monitorů a televizorů s vysokou kvalitou obrazu (HDTV).

(DM) Společnost Digitální média LG Electronics

Společnost Digitální Média LG Electronics vyrábí digitálně integrované produkty jako jsou audio video systémy, optické mechaniky, počítače a autorádia, se zaměřením na obchod další generace.

Témata článku: DM, Electronics, Autorádia, Digitální televize, Mobilní telefony LG, Slovenská televize, Televize LG, Televize s DVD, Televizory LG 2016, Domácí spotřebič

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí