LG Electronics zlepšuje zákaznické služby prostřednictvím evropského zákaznického informačního centra

Praha, 4. ledna 2006 --- Společnost LG Electronics včera otevřela centrální evropské zákaznické informační centrum (Central Information Centre – CIC). Slavnostní otevření se uskutečnilo ve španělské Barceloně, v jednom ze dvou evropských center CIC společnosti LG Electronics. Nyní je již CIC v plném chodu a zákazníci tak mohou plně využívat jeho výhod. Zákazníci v tuto chvíli již mohou plně využívat možností centra CIC, protože již je v plném běhu.
LG Electronics zlepšuje zákaznické služby prostřednictvím evropského zákaznického informačního centra

Na speciální lince CIC pracovníci zodpoví otázky, týkající se prodávaných výrobků společnosti LG. V případě potřeby pomohou také se záručním nebo pozáručním servisem. Pomoc centra je k dispozici v pracovních dnech, tedy od pondělí do pátku od 9:00 hodin do 17.00 hodin. Číslo na které mohou zákazníci z ČR volat je 810  555  810. Hovorné je účtováno poplatkem za místní hovory. To platí pro celé území ČR.

Druhé centrum se nachází ve Varšavě v Polsku. Centrální CIC je dalším krokem ve zlepšování služeb společnosti určených spotřebitelům. Díky CIC je společnost LG nyní schopna reagovat na požadavky zákazníků rychleji a optimálním způsobem. Evropské CIC dovoluje společnosti LG zjednodušit pracovní procesy a snížit provozní náklady o více než třicet procent. Centrální systém CRM umožňuje LG Electronics získávat a sdílet zákaznická servisní data pro celý evropský region. Evropské CIC centrum jde ruku v ruce se strategií společnosti LG Electronics pro zlepšení spolupráce v Evropě.

Před otevřením centrálního zákaznického střediska, provozovalo 14 dceřinných společností
LG Electronics vlastní místní zákaznická střediska ve 22 evropských zemích. Nové centrální středisko CIC poskytuje služby zákazníkům společnosti LG Electronics ze dvou poboček ve španělské Barceloně a polské Varšavě. Díky výběru poboček ve východní i západní Evropě je zajištěno poskytování kvalitních zákaznických služeb v devatenácti různých jazycích, kterými se hovoří ve 22 zemích.

Tyto dvě provozovny jsou vzájemně propojeny a úzce spolupracují v rámci jediného integrovaného systému. Varšavské středisko CIC pečuje o zákazníky společnosti LG v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Bulharsku, České republice, Slovensku, Rumunsku, Německu a Rakousku. Středisko v Barceloně má na starosti zákazníky z Velké Británie, Španělska, Portugalska, Itálie, Švédska, Norska, Dánska, Finska, Francie, Řecka, Nizozemí, Belgie a Lucemburska.

Dvě informační střediska jsou vzájemně propojena prostřednictvím IP sítí. To poskytuje LGE možnost spravovat veškerá data na centrálním serveru, díky současnému přijmu hlasové
 i datové komunikace. Obě střediska mají centrální systém pro řízení informací, který zlepšuje servisní možnosti. Operátoři mají v okamžiku, kdy zákazník kontaktuje společnost LG Electronics, k dispozici přehled o celé historii požadavků zákazníka. Prostřednictvím služby Direct Mobile Service (DMS) je v případě potřeby  zkrácena doba nutná  pro provedení servisního zásahu
na produktu LG Electronics. To dovoluje zlepšit čas reakce a snížit provozní náklady při dodávkách služeb.

Oficiální slavnostní otevření se konalo za přítomnosti Jamese Kima, prezidenta a generálního ředitele společnosti LG Electronics Europe. James Kim uvedl: “Nové evropské zákaznické informační středisko LG Electronics zlepšuje konkurenceschopnost společnosti v oblasti služeb. Společnost LG Electronics trvale hledá možnosti ke zlepšování kvality poskytovaných služeb. Středisko CIC je základem pro poskytování kvalitních služeb evropským spotřebitelům. Kvalitní služby jsou předpokladem pro to, aby naši zákazníci byli i nadále spokojeni s našimi výrobky
a službami.”

Společnost LG Electronics i nadále pokračuje v pronikání na evropský trh tak, aby se do konce roku 2007 zařadila do první pětky společností působících v oblasti elektroniky a telekomunikací. V rámci této vize společnost LG rovněž založila v září 2005 evropskou holdingovou společnost
v Nizozemí. Na základě úspěchu našich nových středisek CIC, společnost LG plánuje provoz centrálních zákaznických informačních středisek v Jižní Americe a Číně.

 

O LG Electronics CZ, s. r. o.
Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou Republiku.
LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky), spotřební elektronika (televize včetně plazmových, LCD, projekčních a plochých, mikrosystémy, minisystémy, autorádia, MP3 přehrávače, kompletní sortiment DVD / video – přehrávače, rekordéry, kombinované přístroje, systémy domácího kina), IT produkty (MFM, LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony.
Již během své krátké  existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Čechách i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství. V prodeji již během prvního roku působení na trhu v ČR jsme se stali jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

O LG Electronics, Inc.
LG Electronics, Inc. (Korejská burza cenných papírů: 06657.KS) je předním světovým lídrem v oblasti elektronických, informačních a komunikačních produktů, které uspokojují i ty nejnáročnější potřeby zákazníků. S konsolidovanými tržbami ve výši 37,7 miliard amerických dolarů a zahraničním prodejem ve výši 32,6 miliard amerických dolarů (86% z celkového prodeje). Společnost LG Electronics se skládá ze 4 samostatných obchodních společností: Mobilní komunikace, Digitální aplikace, Digitální displeje a Digitální média. LG Electronics zaměstnává více než 70.000 zaměstnanců pracujících v 76 obchodních zastoupeních po celém světě, vlastní 17 výzkumných a vývojových center včetně vlastního designérského centra a 14 továren. Pro více informací o LG Electronics navštivte webové stránky www.lge.com.

(MC) Společnost Mobilní komunikace LG Electronics
Společnost Mobilní komunikace LG Electronics je předním světovým výrobcem telefonů WCDMA (UMTS), CDMA a GSM, a nejrychleji rostoucím výrobcem mobilních telefonů na světě. Společnost nabízí kompletní sortiment řešení pro drátový i bezdrátový přenos a postupným zvyšováním podílu na mezinárodnímu trhu 3G mobilních telefonů rychle upevňuje svůj celosvětový význam.

(DA) Společnost Digitální aplikace LG Electronics
Společnost Digitální aplikace LG Electronics je technologickým lídrem a průkopníkem v přibližování posledních novinek z oblasti domácích spotřebičů nejširší veřejnosti. LG DA poskytuje spotřebitelům kompletní balíček domácích digitální produktů, který zahrnuje klimatizační jednotky, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, vařiče a vysavače, včetně vestavěných spotřebičů. Díky inovacím produktů a kombinacím s „home network“ systémy si výrobky LG vysloužili uznání po celém světě.

 (DD) Společnost Digitální displeje LG Electronics
Společnost Digitální Displeje LG Electronics dodává základní technologie pro špičkové digitální produkty a je světovým lídrem, pokud jde o digitální zobrazovací produkty, včetně plazmových televizorů, LCD televizorů a monitorů a televizorů s vysokou kvalitou obrazu (HDTV).

(DM) Společnost Digitální média LG Electronics
Společnost Digitální Média LG Electronics vyrábí digitálně integrované produkty jako jsou audio video systémy, optické mechaniky, počítače a autorádia, se zaměřením na obchod další generace.

Váš názor Další článek: Windows čtyřikrát bezpečnější než Linux?

Témata článku: Televize LG, Optická hodina, Centrální oblast, Domácí spotřebič, Televizory LG 2016, Oficiální médium, Evropský systém, Autorádia, Evropský zákazník, Mobilní telefony z číny, DM, Barcelona, James Bond, Electronics, Nezávislá televize, Mobilní telefony LG, Kompletní systém, Digitální televize, Slovenská televize, Americká pobočka


Určitě si přečtěte

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 154

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

** Nezvykle protáhlý rozměr odpovídá dvěma monitorům vedle sebe ** Barevné podání a podpora G-Sync míří nad kancelářské nasazení ** Vestavěná kamera umí přihlašování ve Windows

Tomáš Holčík | 29

Geniální programátor Edsger Dijkstra: hledal nové postupy a zavrhoval GoTo

Geniální programátor Edsger Dijkstra: hledal nové postupy a zavrhoval GoTo

** Edsger Dijkstra je osobností historie programování ** Vynalezl algoritmus pro nalezení nejkratší cesty v grafu a dostal Turingovu cenu ** Zasloužil se o blízké propojení programování a matematiky

Jiří Nahodil | 13


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X