LG Electronics uvádí novou Super Multi vypalovačku GSA-4165B

1. září 2005
Linspire zdarma pro všechny
Praha, 1. září 2005 --- Společnost LG Electronics, světová jednička ve výrobě optických mechanik, uvádí v srpnu na český a slovenský trh novou verzi oblíbené DVD vypalovačky Super Multi GSA-4165B.
LG Electronics uvádí novou Super Multi vypalovačku GSA-4165B

Nový typ vypalovačky z řady Super Multi model GSA-4165B nabízí zvýšenou rychlost zápisu na CD-R a CD-RW na 48x, respektive na 32x a nově přináší i zápis na dvouvrstvá média pro formát DVD–R/DL. Nahrazuje tak verzi GSA-4163B, která, společně s předcházejícími modely řady GSA, slavila nemalé úspěchy především díky své univerzálnosti v práci s médii
a v neposlední řadě i díky svým vyspělým parametrům a kvalitě provedení. Rychlost zápisu: DVD+R/DVD-R 16x, DVD+R DL/DVD-R DL 4x, DVD+RW 8x, DVD-RW 4x, DVD-RAM 5x,

CD-R 48x, CD-RW 32x. Orientanční maloobchodní cena včetně DPH v Čechách Kč 1.890,- na Slovensku Sk 2.290,-. Více informací naleznete na: http://cz.lge.com

 

Společnost LG uvede v druhém pololetí ještě několik dalších modelů DVD mechanik, jednak půjde o inovované verze externí vypalovačky DVD RW a také o nové vyalovačky DVD RW s funkcí LightSribe, která umožňuje popis médií tj. vytvoření popisku přímo v mechanice. Bude se jednat o jedny z posledních modelů DVD RW před uvedením prvních mechanik LG Blu-Ray.

 

Blu-Ray ja název další generace optických disků. Formát byl společně vyvíjen jedenácti společnostmi z pole spotřební elektroniky včetně společnosti LG Electronics. Tento formát byl vyvíjen s cílem zapisovat, přepisovat a přehrávat program ve vysokém rozlišení (HDTV), kterého nebylo kvůli nutnosti několikanásobně větší kapacity možné s dosavadními technologiemi dosáhnout, u Blue-Ray bude možno zapisovat do dvou vrstev, maximální kapacita tak bude dostahovat až 54GB.

 

O LG Electronics CZ, s. r. o.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003, jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Českou a Slovenskou Republiku.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto pěti produktových skupin: klimatizační jednotky, domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky), spotřební elektronika (televize včetně plazmových, LCD, projekčních a plochých, mikrosystémy, minisystémy, autorádia, MP3 přehrávače, kompletní sortiment DVD / video – přehrávače, rekordéry, kombinované přístroje, systémy domácího kina), IT produkty (MFM, LCD a CRT monitory, optické mechaniky) a mobilní telefony.

Již během své krátké  existence se LG výrazně zapsalo do povědomí zákazníků v Čechách i na Slovensku, nejen svými velkými reklamními kampaněmi a nepřehlédnutelným PR, ale také vzrůstající oblibou produktů u zákazníků, což je vidět i na získání hned několika prvenství. V prodeji již během prvního roku působení na trhu v ČR jsme se stali jedničkou: v prodeji monitorů, plazmových televizí, LCD televizí, projekčních televizí a DVD přehrávačů dle počtu prodaných kusů a zároveň dosaženého obratu.

Váš názor Další článek: Linspire zdarma pro všechny

Témata článku: Televize s DVD, Electronics, Televize LG, Blue Ray, Slovenská televize, Domácí spotřebič, Autorádia

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší