LEVI International přichází s notebooky UMAX

Tyto notebooky, které uživatelům usnadňují a zpříjemňují práci, jsou k dispozici v několika řadách.
LEVI International přichází s notebooky UMAX
Společnost LEVI International oznámila, že rozšiřuje svoji nabídku notebooků o značku UMAX. Notebooky UMAX ActionBook jsou dostupné v několika modelových řadách, které pokrývají široké spektrum požadavků uživatelů od nejméně náročných až po nejvýkonnější a ultrapřenosné.

Notebooky UMAX ActionBook přinášejí uživatelům nové technologie usnadňující a zpříjemňující práci v kanceláři i na cestách. Nabízejí vysoký výkon, uživatelský komfort a pohodlnou obsluhu. Již v základním provedení, jenž lze dále rozšiřovat podle přání zákazníka, jsou dostatečně vybaveny vším potřebným pro běžnou práci s kancelářskými i multimediálními aplikacemi.

Řada ActionBook 2xx je zaměřena na uživatele, kteří potřebují levný a spolehlivý notebook. Dostatečný výkon zajišťují procesory AMD K6-2 s frekvencí 500MHz, o zobrazení se stará 12,1“ displej. Vynikající poměr cena/výkon nabízí řada 570T s procesory Celeron nebo Pentium III 500-800MHz a rozhraním FireWire. Řada ActionBook 770T přináší obrovský 15“ TFT displej pro opravdu náročné uživatele. Maximální přenositelnost naproti tomu poskytuje řada ActionBook 820T, která se vyznačuje hmotností 1,5kg, polysilikonovým displejem a odolným hořčíkovým krytem displeje a klávesnice.

Notebooky UMAX ActionBook jsou v nabídce LEVI International dostupné od 11. týdne tohoto roku v cenách příslušných dealerských kategorií.

UMAX Technologies, Inc. je významným producentem grafických řešení a dodavatelem široké řady počítačů a produktů pro zpracování obrazu. Společnost patří k hlavním výrobcům stolních skenerů a digitálních fotoaparátů. V neposlední řadě UMAX navrhuje a dodává osobní počítače a notebooky, stejně jako síťový hardware. Všechny produkty jsou distribuovány skrze retail, emailové objednávky, regionální a národní distributory. Své produkty dodává UMAX také přes OEM kanál.

Společnost LEVI International, a. s., která má hlavní sídlo v Brně a pobočku v Praze, vstoupila na trh IT v České republice v roce 1992. V současné době je největším distributorem PC komponent na českém trhu, výrobcem osobních počítačů LYNX, předním distributorem periferií, software, mobilních telefonů a příslušenství mobilních telefonů značky Handy Plus. V roce 2000 dosáhla společnost obratu 3,014 mld Kč a zaznamenala více než 58% nárůst oproti roku 1999.

Váš názor Další článek: Německá armáda a ministerstvo zahraničí zakazuje používání softwaru od Microsoftu

Témata článku: Notebooky, Lynx, Česká klávesnice, Handy, Levné stolní počítače, Náročný uživatel, Dostupná komponenta, Staré mobilní telefony, Potřebný hardware, Levné fotoaparáty digitální, Levná řada, Odolné mobilní telefony, Hlavní výrobce, Starý telefon, Mobilní telefony brno, Mobilní příslušenství, Pohodlná práce, Kancelářská práce


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 56

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky