Letošní Invex byl pro Sunnysoft úspěšný

Společnost Sunnysoft se zúčastnila mezinárodního veletrhu Invex. Do Brna odjížděla se 4 nominacemi na Křišťálový disk. Nejcennější byla nominace za mobilní řešení pro obchodní zástupce mAgent.
Letošní Invex byl pro Sunnysoft úspěšný

Praha, 4. listopadu 2005 – Na letošní ročník mezinárodního veletrhu v Brně odjížděla společnost Sunnysoft s velkým očekáváním. Čtyři nominace na Křišťálový disk – to byl velký úspěch ještě před zahájením veletrhu. V kategorii Profesionální software byl nominován portál mobilního řešení mAgent.cz. Dále aplikace Wayfinder Navigator - řešení pro mobilní telefony, smartphony a komunikátory, spojující výhody datových přenosů a GPS navigace. V kategorii Profesionální hardware byly nominovány 2 exponáty Sunnysoftu: prvním je  kapesní počítač HP iPAQ hw6515 Mobile Messenger a tablet PC Fujitsu Siemens LIFEBOOK P1510.

Nejcennější byla pro odborníky ze Sunnysoftu nominace jejich vlastního produktu – mobilního řešení pro obchodní zástupce a portálu mAgent. I přesto, že toto řešení nakonec cenu nezískalo, v Sunnysoftu zklamaní nebyli. Jan Sedláček, který je vedoucím oddělení mobilních řešení k tomu dodává: „To, že jsme si za mAgenta nepřivezli Křišťálový disk pro nás určitě porážku neznamená. Samotná nominace je pro nás obrovským oceněním a znamením úspěchu. Návštěvníci našeho stánku se o praktickou ukázku práce našeho řešení velice zajímali. Kromě toho jsme společně s Microsoftem v rámci Invexu uspořádali PDA Academy, kde jsme rovněž předvedli jak se s mAgentem pracuje, i tam jsme se setkali s velkým uznáním.“

S prázdnou se nakonec Sunnysoft nevrátil. Naopak! Obdržel Křišťálový disk a cenu redakce časopisu PC WORLD za tablet FSC LIFEBOOK P1510 v kategorii Profesionální hardware.  Navigační řešení Wayfinder pro mobilní telefony bylo zase oceněno cenou Hospodářských novin Media Partner Award. „Hospodářské noviny vybíraly ze všech nominovaných produktů, nikoliv pouze v rámci jedné kategorie! Je pro nás velkou ctí, že to byl právě Wayfinder Navigator, který v tak silné konkurenci obstál a zvítězil,“ komentoval tento úspěch Jiří Strouhal, vedoucí oddělení prodeje. „Dvojí ocenění tabletu LIFEBOOK P1510 od Fujitsu Siemens hovoří samo za sebe,“ dodal.

Součástí mobilních řešení je i systém pro průzkumy - technologie Sunnysoft mResearch. Ta hrála hlavní roli v průzkumu, který mezi návštěvníky veletrhu Invex probíhal. Výsledky zveřejnil ve svém Invex Speciálu zpravodajský server www.iHNed.cz.

Druhou částí prezentace společnosti Sunnysoft na veletrhu Invex 2005 byl Svět kapesních počítačů a GPS navigace. Kromě mobilního řešení mAgent zaznamenala společnost Sunnysoft velký zájem právě o navigační řešení, při jejich předvádění byl stánek Sunnysoftu doslova v obležení. Navigaci si přímo na veletrhu pořídilo několik desítek návštěvníků.

 

Více na www.sunnysoft.cz

Váš názor Další článek: Český Telecom: Vánoční ADSL za 3 koruny

Témata článku: Hardware, Magenta, Mobilní telefony s navigací GPS, GPS navigace, Mobil s GPS navigací

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší