Letní novinky ASUS – Padfone a ultratenké notebooky

Letní novinky ASUS – Padfone a ultratenké notebooky

ASUS představil nejvýznamnější novinky, které plánuje uvést na trh ve druhém pololetí roku - hybridní zařízení Padfone – tablet a smartphone v jednom, ultratenké notebooky UX Series, inovovanou řadu notebooků N Series se zvukovou technologií SonicMaster a také all-in-one počítač ET2700XVT.

Padfone - možnost volby

ASUS Padfone představuje dvě oblíbená mobilní zařízení v jednom – smartphone a tablet. Elegantně tak řeší potíže s datovými přenosy a několika SIM kartami, s nimiž se musejí uživatelé vypořádat, pokud chtějí využívat smartphone i 3G tablet současně. V případě zařízení Padfone funguje tablet jako dokovací stanice pro smartphone. Uživatelé tak mají více prostoru pro svou práci i lepší přehled. Pokud je telefon vložen do dokovacího konektoru, může se nabíjet z velké baterie tabletu, přičemž tablet může využívat 3G internetové připojení smartphonu. Samostatné uživatelské rozhraní pro tablet i telefon je zárukou toho, že ovládání se vždy přizpůsobí dané aktivitě či úloze, např. videohovory, prohlížení webu nebo používání e-mailu.

Klepněte pro větší obrázek

Ultratenké notebooky UX Series

Designové notebooky ASUS UX Series byly vyvíjeny ve spolupráci se společností Intel. Tyto tenké mobilní počítače s výdrží baterie až sedm hodin jsou zhotoveny z pevné, avšak zároveň lehké hliníkové slitiny. Broušený povrch zaujme nezaměnitelným kruhovým vzorem inspirovaným chronometry. Notebooky UX Series charakterizují ostré hrany, velkoryse dimenzovaná klávesnice a multidotykový touchpad. Zesílené závěsy víka displeje snesou i náročné zacházení. Ačkoli jsou notebooky z této řady velmi tenké – v nejsilnějším místě pouhých 17 mm – nabídnou působivé technické parametry, včetně výkonného mobilního procesoru Intel Core i7 druhé generace, SSD disku SATA 6Gb/s a funkce Instant On, která notebook probudí během okamžiku.

Klepněte pro větší obrázek

Notebooky N Series a All-in-One PC se zvukovou technologií SonicMaster

ASUS se snaží zlepšovat také audio kvalitu svých notebooků. Technologii SonicMaster, kterou ASUS vyvinul ve spolupráci s firmou Bang & Olufsen ICEpower pro luxusní notebook NX90, nyní najdou uživatelé také v inovované řadě notebooků N Series. Na designu této řady se podílel stejně jako u NX90 světově proslulý designér Davida Lewis. Notebooky jsou vybaveny samostatným externím subwooferem, jenž zaručí hutné basy.

Klepněte pro větší obrázek

Uživatelé, kteří dávají přednost stolním počítačům, mohou využít 27" HD All-in-One PC s označením ET2700XVT. Jeho obrazovka nabídne široké pozorovací úhly 178° a desetibodové multidotykové ovládání využitelné při práci i zábavě. Počítači ve výbavě nechybí konektor HDMI, digitální TV tuner a zvuková technologie SonicMaster. Jde o plnohodnotnou náhradu stolního počítače, který se hodí domů nebo do kanceláře, a přitom zabere méně místa.

Témata článku: Notebooky, Lewis, Asus Padfone, All In One, Náročné používání, Bang, All In One Pc, Zvuková technologie, Luxusní dům, Bang Olufsen, Dokovací konektor, All-in-one počítač

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje