Leona Sulimenková novou marketingovou manažerkou KAKTUS Software

Leona Sulimenková novou marketingovou manažerkou KAKTUS Software

Praha, 11. června 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, jmenovala Leonu Sulimenkovou na pozici marketingové manažerky, s platností od 1. června 2007.  Ve společnosti KAKTUS Software bude zajišťovat marketingové aktivity v souladu s obchodní strategií firmy a v koordinaci s jejími PR aktivitami.

Leona Sulimenková zastávala pozice v oblasti office managementu a marketingu především v advokátních kancelářích, jako je např. AK JUDr. Dana Kořínková, Ph.D., LL.M. nebo mezinárodní advokátní kancelář SALANS v.o.s. (původně Altheimer&Gray). Předtím působila ve společnosti  GLOBAL EXPRES SERVICE, s.r.o., která se specializovala na vývoj softwaru pro německé zákazníky. Koncem devadesátých let pracovala také jako moderátorka v rádiích Triangl a Evropa 2.

Leona absolvovala Obchodní akademii s vyšším odborným studiem v Jablonci nad Nisou, hovoří anglicky a německy. Je svobodná, mezi její zájmy patří cestování, tanec, hudba, sport, fotografování a práce s počítačem.

Váš názor | Prohlížeč XnView v nové verzi 1.91.1

Témata článku: Software, Leon, Triangl

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší