Lenovo: Toho pravého společníka najdete mezi novými tablety řady A

Lenovo: Toho pravého společníka najdete mezi novými tablety řady A

Společnost Lenovo představuje nové tablety řady A, které splňují nejen požadavky uživatelů na nízkou hmotnost, malé rozměry a vysokou přenosnost, ale i na multimediální výkon. Portfolio, které se rozrůstá o modely Lenovo TAB A7, A8 a A10, se může pochlubit čtyřjádrovým procesorem umožňujícím bezproblémové ovládání. Navíc je každý tablet přesně uzpůsobený činnosti, ke které jej uživatel chce využívat.

Lenovo TAB A7: knihy na cesty

Lenovo TAB A7 je se svými 320 gramy skvělým společníkem pro čtení na cestách. Sedmipalcový širokoúhlý HD displej (1280 x 800) zajišťuje ostrý text a jasné barvy pro příjemné čtení, surfování na internetu nebo videohovory s přáteli díky přední 2MP kameře. Tablet TAB A7 přichází s operačním systémem Android 4.2, který bude možné upgradovat na Android KitKat 4.4. O bezproblémový chod zařízení se stará čtyřjádrový procesor MTK 8382 s taktem 1.3 GHZ. Na jedno nabití vydrží baterie až 2 týdny, při intenzivním používání s Wi-Fi připojením až 8 hodin. Tablet je volitelně k dispozici i s 3G, uživatelé tak mohou být neustále ve spojení se svými přáteli a rodinou.

Lenovo TAB A8: stylový a zábavný

Lenovo TAB A8, který je volitelně k dispozici s 3G, vyniká svým ladným designem v řadě barevných povedeních. Hodí se především pro surfování na internetu, poslouchání hudby a hraní běžných her. Jeho malé rozměry, nízkou hmotnost a dlouhou výdrž na baterii ocení především uživatelé, kteří často cestují. Ostrý obraz při sledování videí a hraní her nabízí HD IPS displej (1280 x 800), perfektní zvuk zajišťují dva přední reproduktory Dolby® (u verze s 3G). Stejně jako Lenovo TAB A7 je poháněn čtyřjádrovým procesorem MTK 8382 a běží na operačním systému Android 4.2. Váží pouhých 360 gramů a při intenzivním používání s Wi-Fi připojením vydrží až 8 hodin na baterii.

Mobilní domácí kino s Lenovo TAB A10

Lenovo TAB A10 poskytuje skvělý zážitek ze sledování videí, aniž by člověk musel zůstat sedět u svého domácího kina. Tablet umožňuje sledování filmů v kvalitním rozlišení i na cestách díky desetipalcovému HD displeji (1280 x 800) a předním reproduktorům Dolby®. Disponuje přední 2MP a zadní 5MP kamerou. Tablet postavený na Andorid 4.2 váží jen 560 gramů a vydrží až 8 hodin při intenzivním používání s Wi-Fi připojením. Volitelně je k dispozici také s 3G.

Ke všem tabletům je možné pořídit odpovídající pouzdra Lenovo v různých barevných provedeních, která tak dokážou vyjádřit individuální styl svých uživatelů. Pouzdra chrání tablety na cestách a zároveň umožňují jejich polohování. V balení s pouzdrem je navíc k dispozici i fólie na ochranu displeje tabletu.

Uživatelé také k novým tabletům získají zdarma roční licenci antivirové ochrany Norton Mobile Security a mobilní internet Twist Online s předplaceným kreditem 200 Kč.

Dostupnost

Lenovo TAB A8 je u nás dostupný za cenu od 3 999 Kč s DPH, model s 3G od 4 699 Kč s DPH. Lenovo TAB A7 je dostupný za cenu začínající na 2 699 Kč s DPH a Lenovo TAB A10 od 5 499 Kč s DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz.

Nejen filmy, Alza začala prodávat také hudbu ve formátu MP3

Témata článku: KitKat, A10, Facebook, Android 4.4

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší