Lenovo ThinkPad Tablet 2 přináší výkon pro profesionály

Lenovo ThinkPad Tablet 2 přináší výkon pro profesionály

Společnost Lenovo představuje ThinkPad Tablet 2, druhou generaci profesionálního tabletu ThinkPad určeného pro firemní uživatele. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačním systému Windows 8, podporuje kompletní sadu kancelářských aplikací Microsoft Office a kombinuje multimediální funkce a zábavu s rychlostí, bezpečností a spolehlivostí, kterou je značka ThinkPad dlouhodobě známa.

Pomocník s vysokou výdrží

ThinkPad Tablet 2 ctí práci svých uživatelů. Hmotnost pouhých 600 gramů, tloušťka jen 10 mm a výdrž na jedno nabití až 10 hodin z něj vytváří profesionálního mobilního pomocníka nejvyšší třídy. Pro větší pohodlí při práci je možné k tabletu připojit dokovací stanici a pracovat s ním jako s notebookem.

ThinkPad Tablet 2 má 10,1" multidotykový IPS displej se širokým pozorovacím úhlem a antireflexní úpravou. S přídavným digitalizérem je práce na dotykovém displeji chirurgicky přesná. ThinkPad Tablet druhé generace poskytuje úplnou kompatibilitu s aplikacemi Microsoft Office, včetně MS Word, Excel, PowerPoint, Access nebo Lync, OneNote a Sharepoint. Poznámky si u vybraných modelů mohou uživatelé zapisovat perem ThinkPad Tablet Pen. S Wi-Fi připojením, standardním USB a HDMI portem a čtečkou MicroSD karet je sdílení multimediálních souborů a dokumentů s ostatními velmi jednoduché. Uživatelé mohou pohodlně synchronizovat soubory a složky s tabletem vždy, když se připojí k počítači s operačním systémem Windows 8.

Práce a zábava zároveň

Kromě ryze pracovních vlastností se ThinkPad Tablet 2 vyznačuje také řadou multimediálních funkcí pro zábavu a volný čas. Patří k nim 8megapixelový fotoaparát na zadní straně tabletu, 2megapixelová videokamera pro konferenční hovory a online chatování, stereo reproduktory, nebo mikrofon s potlačením šumu. Příjemnou práci s tabletem zajistí systém Pressure sensitivity a Palm rejection, který rozpozná pracovní aktivitu na displeji a uživatel se tak nemusí bát náhodných dotyků dlaně při psaní nebo kreslení.

Klepněte pro větší obrázek

Firemní profesionálové určitě ocení již standardní doplňkové služby, které jsou spojené s produkty ThinkPad, jako prémiovou technickou podporu, servis na pracovišti do druhého pracovního dne, nebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečekaným nehodám jako je polití tabletu nebo poškození jeho obrazovky.

Cena a dostupnost

Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný na českém trhu za cenu od 15 590 Kč s DPH.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 30 miliard USD a jeden ze dvou největších výrobců počítačů na světě, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky a netbooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i all-in-one počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Další článek: 7 nejlepších nástrojů pro správu úkolů

Témata článku: Profesionální notebook, Lenovo Thinkpad, Lync, Lenovo Ideacentre, Druhá generace, Multimediální produkt, Moderní technologie, Thinkpad, Bezpečnostní servis

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší