Lenovo rozšiřuje své all-in-one portfolio o nové multimediální PC

Lenovo rozšiřuje své all-in-one portfolio o nové multimediální PC

IdeaCentre B310 je nový přírůstek do nabídky all-in-one počítačů společnosti Lenovo. Multimediální počítač s vysokým výkonem vyniká kompaktním designem, nechybí mu ani funkce pro přehrávání filmů, hudby, hraní her a chatování s přáteli, které jsou uživateli stále oblíbené.

„Lenovo IdeaCentre B310 poskytuje spolehlivost, výkon a zábavu v kompaktním all-in-one balení," řekl Pavel Janich ze společnosti Lenovo. „Nový IdeaCentre je ideální pro uživatele, kteří chtějí sloučit své rozměrné počítačové skříně, monitor a kabely do jednoho all-in-one počítače, který může celá rodina využít pro práci, hraní nebo studium, od pracovny až po ložnici.“

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

IdeaCentre B310 je vybavený procesory pro stolní počítače s lepším výkonem, než mají procesory určené do notebooků, které lze jinak nalézt v mnoha all-in-one PC. Uživatelé si mohou vybrat z procesorů Intel Core i3, i5 a i7, operační paměti až 4 GB a pevného disku až 1 TB. V porovnání s podobnými standardními desktopovými produkty z roku 2008 poskytuje IdeaCentre B310 s procesorem Intel Core i5 až 3,3× lepší výkon ve víceúlohovém zpracování dat.

Zábava ve velkém stylu

IdeaCentre B310 s 21,5palcovým displejem s rozlišením Full HD 1920 x 1080 bodů a širokoúhlým poměrem stran 16:9 nabídne mnohem větší zážitky ze zábavy, a to i díky integrovaným stereo reproduktorům. Navíc jsou všechny modely B310 vybaveny panelem NaturalTouch a disponují sadou softwaru Lenovo IdeaTouch, která nabízí celou řadu dotykově optimalizovaných multimediálních aplikací včetně Touch Games, PowerCinema, VeriGesture a AutoCollage.

Klepněte pro větší obrázek

Lenovo IdeaCentre B310 s rozměry 526 x 407 x 111 mm a hmotností 7,2 kg přináší zábavu ve velkém stylu s volitelnou bezdrátovou Bluetooth klávesnicí, myší a integrovaným vysokorychlostním 802.11 b/g/n Wi-Fi adaptérem. Navíc AIO počítač nabízí držák, který umožňuje naklopení panelu až pod 35° úhlem pro správu kabelů a snadný přístup ke čtečce paměťových karet 5 v 1 i USB 2.0 a IEEE1394 konektorům umístěným po stranách. Počítač může být vybavený volitelným TV tunerem. Spolu se software YouCam nabízí B310 integrovanou vysoce citlivou webkameru, která má větší objektiv i jemnější citlivost na barvy a odstíny a vytváří tak jasnější obraz a vyšší kontrast pro lepší video hovory, zejména v prostředí s nízkou úrovní osvětlení. Software YouCam, moderní nástroj pro webovou kameru, nabízí například funkce pro sledování obličeje a obrazové efekty.

Chrání váš počítač i vás

Lenovo IdeaCentre B310 se může pochlubit funkcemi, které chrání spotřebitele i jejich počítač. Lenovo Dynamic Brightness System přispívá k ochraně očí uživatele tím, že automaticky upravuje jas displeje podle okolních světelných podmínek. Lenovo Eye Distance System, rovněž předinstalovaný na IdeaCentre B310, upozorňuje uživatele, když se přiblíží příliš blízko k obrazovce. A konečně Lenovo Rescue System 3.0 je dalším důležitým nástrojem pro dnešní spotřebitele, protože nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak zálohovat a obnovit data. Stlačením funkční klávesy F2 mohou uživatelé obnovit svůj operační systém Windows a celý pevný disk do továrního nastavení a obnovit svá data.

Cena a dostupnost

Lenovo IdeaCentre B310 bude k dispozici na českém trhu od prosince 2010 a jeho cena začne na 19 990 Kč s DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Témata článku: Rescue, All In One, Funkce počítačové klávesnice, All-in-one počítač, Distance, All In One Pc, Bezdrátová klávesnice k tv, Zábava, Integrovaná webkamera, PC Games, Lenovo Ideacentre, Nízký kontrast

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje