Lenovo přináší multimediální počítač s dotykovým displejem IdeaCentre A700

29. září 2010
Jak se Microsoft prosoudil k monopolu
Lenovo přináší multimediální počítač s dotykovým displejem IdeaCentre A700

Nejnovější model IdeaCentre představuje stylový multimediální all-in-one počítač, který je opravdovou perlou ve svém segmentu. Je ideální pro jednotlivce i rodiny, které využijí vysoký výkon tradičních stolních počítačů, ale touží po zábavných a užitečných vlastnostech, jako je dotykový displej, monitor s HD rozlišením a efektní provedení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

IdeaCentre A700 je elegantní, ultratenký all-in-one počítač, který integruje nejnovější procesory a grafiku do hliníkového těla, jehož tloušťka v nejtenčím místě dosahuje pouze 2,03 cm a v nejtlustším pouze 6,35 cm. A700 obsahuje téměř všechny funkce pro domácí zábavu, které uživatelé požadují. 23palcovou širokoúhlou Full HD obrazovkou, čtyřjádrové procesory Intel Core i7 s technologií Intel Turbo Boost, podporu HDMI vstupu/výstupu pro připojení k jiným HD zařízením, například herní konzoli, reproduktory s technologií Dolby Home Theater navržené společností JBL a nejnovější grafiku DirectX 11. A700 také nabízí jedinečnou myš 3v1, která funguje jako standardní myš, ukazovátko a herní ovladač se snímačem pohybu. Pro rychlejší a spolehlivější běh aplikací může být A700 nakonfigurován až s 8 GB DDR3 paměti a s 2 TB pevným diskem, takže se uživatelé nemusí obávat nedostatku volného místa při ukládání svých oblíbených filmů, hudby a her.

IdeaCentre A700 nabízí technologii prstem ovládané dotykové obrazovky NaturalTouch a sadu multimediálních aplikací ovládaných dotykem, vyvinutých pro zlepšení zážitku z dotykového ovládání. A700 je první počítač na světě využívající technologii dotykové obrazovky s povrchovou akustickou vlnou (SAW), která je používána v některých lékařských aplikacích jako nejspolehlivější a nejcitlivější dotykové řešení.

IdeaCentre A700 disponuje certifikací Lenovo Enhanced Experience, každý z nových modelů IdeaCentre řady nabízí čtečku paměťových karet 6v1 a boční i zadní porty USB. Nové modely all-in-one také obsahují integrovaný vysokorychlostní Wi-Fi adaptér a software Lenovo Rescue System pro rychlou a snadnou obnovu dat.

Ceny a dostupnost

IdeaCentre A700 bude v prodeji za cenu od 28 990 Kč bez DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Další článek: Jak se Microsoft prosoudil k monopolu

Témata článku: All In One, Nejnovější model, Vysokorychlostní pohyb, Nejnovější technologie, Boost, Rescue, Herní model, Snadná obnova, Lenovo Ideacentre, Dotyková obrazovka, Herní grafika, Nejtenčí USB, Herní zážitek

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší