Lenovo představuje novou ultrapřenosnou sadu pro pracovníky na cestách

Lenovo představuje novou ultrapřenosnou sadu pro pracovníky na cestách

RESEARCH TRIANGLE PARK, N.C. - Lenovo představuje sadu ultrapřenosných výkonných počítačů: notebooků ThinkPad X61 a X61s a TabletPC X61. Nové počítače překvapí především o 30 procent vyšším výkonem v bezdrátové komunikaci oproti předchozích modelům, dále pak výdrží baterie, posledními modely mobilních procesorů a rozšířenou bezpečností, konkrétně tlačítkem vypnutí a zapnutí ochrany pevného disku.

Lenovo navíc představuje novinku v řadě Lenovo 3000. Lenovo 3000 V200 má vestavěnou optickou mechaniku, displej Vibrant View a řadu multimediálních prvků. Mezi notebooky společnosti Lenovo najdete nově také Lenovo 3000 N200 se 14palcovým širokoúhlým displejem.

"Spolu s tím, jak se mění tradiční pracoviště, zákazníci mluví jako o nejdůležitějších faktorech o mobilitě, spolehlivosti, možnostech připojení k internetu a zabezpečení,” říká Marc Godin, vice president, Worldwide Notebook z obchodní divize společnosti Lenovo. "Navrhli jsme naše poslední ultrapřenosné notebooky ThinkPad tak, aby zákazníci dostali ze svých počítačů to nejlepší ve všech těchto oblastech."

ThinkPad X61 a X61s, TabletPC X61 a Lenovo 3000 V200 se začnou v České republice prodávat na přelomu května a června v anglické verzi, v češtině budou dostupné začátkem července.

Váš názor Další článek: Microsoft posouvá služby Windows Live do druhé generace

Témata článku: Notebooky, Triangl, Nejlepší notebooky, Thinkpad, Park, Předchozí model, Dostupná baterie, Lenovo Thinkpad, Tradiční prvek, Vice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší