Lenovo představuje novou ultrapřenosnou sadu pro pracovníky na cestách

Lenovo představuje novou ultrapřenosnou sadu pro pracovníky na cestách

RESEARCH TRIANGLE PARK, N.C. - Lenovo představuje sadu ultrapřenosných výkonných počítačů: notebooků ThinkPad X61 a X61s a TabletPC X61. Nové počítače překvapí především o 30 procent vyšším výkonem v bezdrátové komunikaci oproti předchozích modelům, dále pak výdrží baterie, posledními modely mobilních procesorů a rozšířenou bezpečností, konkrétně tlačítkem vypnutí a zapnutí ochrany pevného disku.

Lenovo navíc představuje novinku v řadě Lenovo 3000. Lenovo 3000 V200 má vestavěnou optickou mechaniku, displej Vibrant View a řadu multimediálních prvků. Mezi notebooky společnosti Lenovo najdete nově také Lenovo 3000 N200 se 14palcovým širokoúhlým displejem.

"Spolu s tím, jak se mění tradiční pracoviště, zákazníci mluví jako o nejdůležitějších faktorech o mobilitě, spolehlivosti, možnostech připojení k internetu a zabezpečení,” říká Marc Godin, vice president, Worldwide Notebook z obchodní divize společnosti Lenovo. "Navrhli jsme naše poslední ultrapřenosné notebooky ThinkPad tak, aby zákazníci dostali ze svých počítačů to nejlepší ve všech těchto oblastech."

ThinkPad X61 a X61s, TabletPC X61 a Lenovo 3000 V200 se začnou v České republice prodávat na přelomu května a června v anglické verzi, v češtině budou dostupné začátkem července.

Témata článku: Notebooky, Lenovo Thinkpad, Park, Thinkpad, Vice, Nejlepší notebooky, Triangl, Tradiční prvek, Předchozí model, Dostupná baterie

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?