Lenovo představuje novinky v portfoliu multimediálních All-in-One

Lenovo představuje novinky v portfoliu multimediálních All-in-One

Společnost Lenovo představuje hned tři nové přírůstky do své rodiny All-in-One (AIO) počítačů. Lenovo B40-30, Lenovo B50-30 a Lenovo B50-35 rozšiřují portfolio produktové řady B a posilují vedoucí postavení společnosti Lenovo v AIO segmentu. Tato zařízení se díky konstrukci „vše v jednom“ vyznačují prostorovou úsporností a svým uživatelům nabídnou řadu pokročilých funkcí, které zajišťují dostatek výkonu pro kancelářskou práci, náročná multimédia i počítačové hry. Model Lenovo B50 je dostupný také s kamerou Intel RealSense 3D, která ještě zvyšuje interaktivitu mezi uživatelem a počítačem.

Klepněte pro větší obrázek

Multimediální zážitek na velké ploše

Všechny tři nejnovější modely AIO počítačů řady B nabízí uživatelům mimořádně kvalitní obraz díky bezrámovým Full HD IPS displejům o velikosti 21,5 palce (B40-30), resp. 23,8 palce (B50-30 a B50-35). Každý z nich nabízí volitelné dotykové ovládání se schopností rozpoznat až 10 dotyků zároveň. AIO počítače řady B standardně fungují na operačním systému Windows 8.1, který byl pro zařízení s dotykovou obrazovkou přímo navržen, a nabízí tak každodenní pohodlné ovládání pomocí prstů. Součástí je také zabudovaná 2Mpx kamera, kterou uživatelé ocení při pořádání konferenčních hovorů.

Inovativní interakce

Na českém trhu je dostupná také varianta Lenovo B50 s kamerou Intel RealSense 3D, která nabízí nové možnosti interaktivity uživatele s počítačem. 3D kamera je schopna rozpoznávat jak gesta rukou, tak i obličejové výrazy. Díky této inovované kameře se dostávají videokonferenční hovory na zcela jinou úroveň. Využití najde i při práci s multimédii, kdy mohou uživatelé jednoduchými gesty ovládat například přehrávaný film. Na své si přijdou i děti, protože Lenovo B50 nabízí hry, které jsou primárně přizpůsobeny pro využití s novou Intel RealSense 3D kamerou.

Kvalitní a působivý zvuk 

Kvalitní multimediální zážitek u těchto zařízení dotváří také působivý zvuk. Modely Lenovo B50-30 a B50-35 nabídnou JBL stereo reproduktory se zvukovým systémem Dolby Home Theater, model B40-30 pak představuje stereo reproduktory s Dolby Advanced Audio systémem. Dostatečný prostor pro multimédia a ostatní důležitá data uživatelů poskytnou disková úložiště s kapacitou až 2TB.

Rozdíly u nových zařízení řady B přichází v rámci procesorů a grafických karet. Modely Lenovo B40-30 a B50-30 nabídnou nejnovější procesory Intel čtvrté generace spolu s operační pamětí až 16GB DDR3 a grafickou kartou NVIDIA® GT820A nebo NVIDIA® GT840A (v případě modelu B50-30) s kapacitou až 2GB. Lenovo B50-35 je oproti tomu vybaven poslední generací procesorů AMD a grafickou kartou AMD R7 A260 s volitelnou kapacitou až 2GB.

Ceny a dostupnost

Všechny nejnovější přírůstky do řady B jsou již dostupné u českých autorizovaných prodejců Lenovo. Lenovo B40-30 je k dispozici za cenu od 12 999 Kč s DPH, model B50-30 za cenu od 23 999 Kč s DPH a model B50-35 pak s cenou začíná na 19 999 Kč s DPH. 

NailO: bezdrátový touchpad přímo na vašem nehtu

Témata článku: Přehrávaný film, Prostorové gesto, Kvalitní kamera, Nejnovější model, Postavená kamera

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší